Forum Ekoosada

Pełna wersja: Zlecimy prace geodezyjne.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wstepnie szukamy geodety, będzie nam potrzebny do podziału działek w tworzącej się ekoosadzie w Kotlinie Kłodzkiej, zapewne będzie też potrzebna mapa do celów projektowych na dość spory obszar. Może znajdzie się ktoś, komu bliska jest nasza idea i pomoże nam przez to przebrnąć bez znacznych kosztów.
podbijam temat , potrzebne odświerzenie punktów granicznych oraz mapa do celów projektowych dla naszej ekoosady. Chętnie damy zlecenie geodecie, któremu bliska jest nasza idea i który nie przesadzi z ceną :)
Witam
Tak się składa że jestem geodetką ;-)
Co prawda mieszkam w woj. opolskim, ale mogę się pokusić o "wakacje" w kotlinie kłodzkiej, zwłaszcza że cel jest szczytny.
Z mapą do celów projektowych myślę że nie byłoby problemów.
Gorzej z podziałem, takie roboty długo się ciągną z uwagi na dwuetapowy tok administracyjny, a w urzędach to wiadomo - trzeba czekać. Przynajmniej u nas standardowy podział to ok. 3 miesiące. Lub dłużej w przypadku skomplikowanych i dużych podziałów. Przy podziale granice koniecznie trzeba wznowić, więc wznowienie granic zawiera się już w podziale.
Może na maila prześlijcie jakieś mapy z propozycją podziału, skany wypisu z rejestru gruntów, skany mapy ewidencyjnej i co tam macie, wytyczne do mapy do celów projektowych - do jakiego celu , na jakie działki itp. Maila prześlę na priv.
Przekierowanie