Forum Ekoosada

Pełna wersja: Udostępnię gospodarstwo.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odziedziczyłem 10 ha z budynkami. W okolicy miasteczka Rejowiec woj. Lubelskie. Jako że sam mam inne plany, chętnie je udostępnie ludziom którzy mają jakiś ciekawy projekt. Zainteresowanych proszę o kontakt na info@popgaart.lu lub SMS na +352 661400033.
Pozdrawiam wszystkich .
E.
proszę sprecyzować na jakich warunkach udostępnisz. Odpłatnie? Czy może chcesz przekazać jakieś fundacji nieodpłatnie? Chciałbym to przenieść do odpowiedniego działu. 
Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem.  Na pewno na dłuższy czas i raczej bez opłat. Do ustalenia są kwestie ubezpieczenia, podatków i dopłat bezpośrednich. Jeśli mi się projekt spodoba to mogę pomóc w finansowaniu.
Projekty wiejskie są zazwyczaj ściśle związane z warunkami w jakich się je tworzy. Nie znając tych warunków każda przedstawiona propozycja będzie mogła być jedynie jakąś ogólną wizją i to wcale nie koniecznie pasującą do rzeczywistości.
Dodatkowym utrudnieniem jest tutaj mobilność takiej inwestycji. Rozumiem, że cała inicjatywa miała by trwać określony czas, a potem albo trzeba ją przenieść gdzie indziej lub też mieć plan na jej zakończenie?

Być może nasze stowarzyszenie mogło by zaproponować jakieś rozwiązania oparte o nieodpłatną dzierżawę.
Przekierowanie