Forum Ekoosada

Pełna wersja: Beneficio - Szukam towarzyszki/a drogi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie serdecznie!
Pewnie wielu z was słyszało o Beneficio , alternatywnej ekologicznej społeczności w Andaluzji. Jeśli nie, polecam zgłębić temat zwłaszcza wśród osób będących nieszczęśliwymi i zagubionymi żyjąc w Babilonie i szukających ucieczki oraz alternatywy. Jest to idealne miejsce do medytacji, poszerzania świadomości i rozwoju duchowego.
Spędziłem tam kilka magicznych miesięcy w 2016 r. i znów bardzo ciągnie mnie by tam wrócić, tym razem na dłużej bądź na stałe. Poszukuję towarzyszek i / lub towarzyszy drogi chętnych odwiedzić to magiczne miejsce oraz kilka innych ciekawych miejscówek w Andaluzji. Do tego opcjonalnie Gibraltar, Maroko oraz Portugalia gdyż stamtąd jest już rzut beretem w tamte strony.
Wyjazd w planach w okolicach połowy marca, wszystko jest do uzgodnienia z zainteresowanymi osobami.
Transport autostopem. W 2016 r. w 2 osoby dotarliśmy tam na 3 strzały (Olkusz-Bordeaux-Granada-Beneficio). Wyjazd niskobudżetowy parę groszy na drogę, spanie namiot,hamak,gwiazdy. Na miejscu nie trzeba się martwić jedzeniem, wszystko mam obcykane. Główne składniki darmowej diety to figi, migdały, cytrusy, opuncje kaktusa uzupełniane ryżem, jednak w wiosce mieszkają bardzo życzliwi ludzie którzy chętnie podzielą się jedzeniem z potrzebującymi. 
Naprawdę nie potrzeba wiele, wystarczy plecak,śpiwór,namiot,buty i pozytywne nastawienie...
Ktoś chętny ? :)
Pozdrawiam, Mateo.
Polecam też wspólnotę Tamera w Portugalii. https://en.wikipedia.org/wiki/Tamera
Oraz Matawenero, gdzieś w górach Hiszpanii, które jest prawdziwym Wyzwaniem.

Co do tego, czy Beneficio można nazwać ekowioską, to miałbym wątpliwości. Jest raczej doliną okupowaną przez hippisów.
Witam

O Beneficjio dowiedziałęm sie niedawno od znajomego i bardzo chciałbym tam pojechać. Prawdopodobnie na stałe gdyż meczy mnie życie w Polsce i pogoń za pieniadzem czuje się tu bardzo nieszcześliwy i niewiele mnie tu trzyma. Niestety nie mam doświadczenia w podróżowaniu autostopem więc z checią bym sie zabrał z toba Mateo. Prosze o kontakt email - enteri89@gmail.com lub tel 572 812 223 jeślibym nie odbierał prosze wysłać sms-a oddzwonie.
Przekierowanie