Forum Ekoosada

Pełna wersja: Doświadczony gość poszukuje pracy w pięknych okolicznościach przyrody.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, Krzysztof
Kontynuuję swoje poszukiwania zajęcia w ciekawym miejscu, w otoczeniu przyrody a najlepiej gdzieś w górach. Sam pochodzę z małej wioski a góry i las to moje naturalne środowisko.

Najchętniej popracuję przy drewnie i zieleni, koszenie, odkrzaczanie, potrafię obalać drzewa (także pielęgnować), zarośnięty teren doprowadzę do błysku, potnę, porąbię i poukładam. Mogę też posadzić las. Pracowałem przy uprawach, zbiorach, przetwórstwie owoców i warzyw. Zajmowałem się końmi, świniami i kurami, a jak byłem mały to z dziadkiem owcami, indykami i królikami:).

Jestem świetny w robieniu porządków, przywracam blask przedmiotom, pomieszczeniom, terenom i różnym miejscom a na miotle umiem latać:). Lubię budować z drewna, kamienia i gliny (tego ostatniego jeszcze nie próbowałem ale już to lubię).
Poza tym mogę robić wszystko to, co jest w danym momencie wymagane. Trochę budowlanki, elektryki, naprawiam i serwisuje rowery, prowadzę pojazdy. Cokolwiek byle otoczyć się zielenią i oddalić od betonu i smrodu miasta.

Interesuje mnie raczej dłuższa współpraca, przynajmniej kilka miesięcy ale jestem także otwarty na akcyjne działanie. 
Szukasz na wymianę? Znajomi na Kaszubach robią dach zielony jak i również glina, dają zdrowe jedzonko muzykowanie las jezioro, piękna przestrzeń gospodarze świetni ludzie. Pozdrawiam 
Hej.

No więc... zawsze zachodzi jakaś wymiana:)
To co napisałeś brzmi zachęcająco. Daj jakiś namiar na tych znajomych, może akurat stworzymy coś wspólnie.

Również pozdrawiam
hej, napisalam na priv :-)
Przekierowanie