Forum Ekoosada

Pełna wersja: Chętna do współtworzenia - wielkopolskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kochani,
Poszukuję miejsca i współtowarzyszy do tworzenia przestrzeni wolnej od systemu, w zgodzie z naturą, chętnie z ideą edukacji innej niż ta bzdurna szkolna.

Z wykształcenia jestem nauczycielką angielskiego, z zamiłowania podróżniczką, a z potrzeby joginką. Ostatnich kilkanaście lat spędziłam zwiedzając świat i ucząc się mądrości przeróżnych od wszelkich napotkanych osób, czy to w klasztorach buddyjskich, przedszkolach Majów czy na ulicach Bombaju. Mądrość leży wszędzie, trzeba tylko po nią sięgnąć.

Teraz marzy mi się miejsce, gdzie stworzyć mogłabym dla siebie i innych oazę spokoju, świątynię dumania i przestrzeń edukacyjno-wyciszeniową dla tych, którzy poszukują podobnych wartości.

Mój podróżny styl życia nie pozwolił mi dotychczas na nagromadzenie środków finansowych na taką działalność, stąd pomysł by szukać kogoś/czegoś tutaj. Jestem za to szalenie bogata w doświadczenia, otwarta na świat i kreatywna w sposobie myślenia i działania.

Jeśli bliskie są Ci moje sentymenty i plany, masz miejsce i chcesz DZIAŁAĆ, zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam serdecznie.

Estera
Witaj Estero .
Czy mogłabyś napisać na priv więcej odnośnie swojej wizji ? Sam myślę o czymś podobnym, choć bardziej miałem w głowie ( z racji klimatu) Hiszpanię . Jurty, medytacja,aya czy też warsztaty artystyczne. Sam wiele podróżowałem i połączyłbym siły z kimś myślącym konkretnie o urzeczywistnieniu tej lub podobnej wizji.  Zapraszam na moj profil podróżny na fb : przygodo trwaj i do kontaktu . Marek
Proszę, nie dobijajcie tego (ledwo żywego) forum pisaniem wszystkiego na priv.  Jaki to ma cel? 

Estera, jeśli interesuje Ciebie Wlkp. to DZIAŁAMY na Truskawkowych Polach (http://truskawkowepola.pl/). Wpadnij pogadać, zapraszam.
Witaj,
Myślę, że dysponujemy takim miejscem. Szczegóły telefonicznie lub osobiście.
Pozdrawiam
Mirosław stob@vp.pl
hej, też byłabym zainteresowana takim życiem.. Pozdrawiam - wielkopolanka :)
Proszę podać na podanego wyżej maila, jak możemy się skontaktować.
Pozdrawiam
Mirosław
Też jestem zainteresowana i też z wielkopolski:)
Chętnie pokażemy naszą "samotnię". Kontakt - stob@vp.pl
Pozdrawiam
Mirosław
Przekierowanie