Forum Ekoosada

Pełna wersja: FreeLab prosi o pomoc.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Partykularne, więc jeśli OT, proszę Admina o przeniesienie dokąd trzeba...

Kochani,
Sezon warsztatów się jeszcze nie zaczął, więc u nas - jak to na przednówku - bieda aż piszczy. Projekty przyhamowały z braku kasy na złom, farbę czy worek cementu. Musieliśmy zrezygnować już z dwóch zaproszeń wyjazdowych - nie było pieniędzy na paliwo.
Za chwilę zacznę publikować listę projektów do wykonania, wraz z potrzebami szczegółowymi, a Wy tymczasem potrząśnijcie kiesą i wrzućcie parę złotych do kasy FreeLabu. Odwdzięczymy sie nowymi, fajnymi projektami dla dobra nas wszystkich.
Witaj Freelab!

Właśnie znalazłem to forum robiąc co tygodniowe poszukiwania polskich inicjatyw. I proszę wy też tu jesteście!

Do forumowiczów, wspierajcie FreeLab! to rozkaz od naczelnego wodza wszystkich wodzów. Ja wsparłem. 100 Euro wysłałem, dałbym więcej ale moje kieszonkowe nie za wysokie. (sam mieszkam we wspólnocie we Francji)

A teraz na poważnie.
Freelab jest bardzo młodą inicjatywą, przynajmniej w sensie fizycznej 'bazy'. Jest niezwykle ważne żeby wesprzeć takie inicjatywy na samym początku, żeby ułatwić im start, żeby dać małego boosta, rozpęd, żeby pociąg ruszył i mógł dalej jechać na swoim paliwie. Także ja się podłączam do prośby o wsparcie freelabu. Jak nie finansowo to materiały, albo ręce. Rozpalmy ogniska w całej Polsce i rozwijajmy sieć nowej społeczności opisanej w tytule tego forum.

FreeLab pozdro!


Pozdrawiam
Maer'bah
Przekierowanie