Forum Ekoosada

Pełna wersja: artykul na temat nowych badan GMO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czesc
pomijam ze ciezko patrzec na zdjecia, ale tresc sugeruje jedno - wkrotce jesli sam/sama nie wyhodujesz to nie przetrwasz...
pozdrawiam i milej(?) lektury


Nowe badanie GMO: Szczury karmione przez całe życie kukurydzą GMO rozwijają w sobie guzy, 70% samic umarło przedwcześnie.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1462103932
Te badania były omawiane jako wiarygodna rewelacja dziś w publicznej telewizji TVP1 rano w programie rolniczym Agrofama - tak więc nie jest to żadna "teoria spisku" a badania były na tyle ważne że była o nich wzmianka w publicznych mediach. W finansowanie tych badań nie wtrącili się producenci roślin genetycznie modyfikowanych ani producenci pestycydów.
W UE i USA właściwie niemal wszystkie zwierzęta hodowane przemysłowo na mięso, mleko itd są żywione paszami GMO bo te są tańsze.
Oczywiście pasze te mają też dodatki chemiczne pochodzące ze chemicznych środków ochrony roślin. Zwierzęta hodowane i zabijane przemysłowo gromadzą w sobie COŚ jeszcze (strach, cierpienie, parszywy los). Większość ludzi w tzw. "krajach cywilizowanych" dostaje to wszystko w mięsie i buduje sobie z tego komórki własnego ciała.
Przekierowanie