Forum Ekoosada

Pełna wersja: ZAPRASZAM WOLONTARIUSZY - Załazek, Pogórze Przemyskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witajcie,

Jeśli ktoś z Was chciałby pobyć w pięknym miejscu wśród Natury, na Pogórzu Przemyskm, pomóc w realizacji fajnego projektu, a przy okazji się też i trochę nauczyć. Poszukuję osób które chciałbyby pobyć trochę w pięknym dzikim miejscu w moim towarzystwie i pomóc przy remoncie starego drewnianego domu - to prace lekkie, dla obu płci – teraz najważniejsze jest uszczelnianie belek mchem i gliną oraz zrobienie toalety kompostowej. Zawsze można też pomóc w ogródku, a także zaezy mi aby przez 1-1,5dnia w tygodniu zostać z moim 5letnim synkiem gdy jadę do pracy do Rzeszowa.
Wzamian ofiaruję nocleg, posiłki wege – warzywa i owoce z własnego ogrodu – i dużo kontaktu z Naturą. 
Zapraszam też osoby z dziećmi :-)
Warunki są dość spartańskie ale my jakoś dajemy radę :-) Można spać na strychu albo w namiocie
Jest prąd i zimna woda w kranie, myjemy się w misce, 
Nasze miejsce znajduje się na Załazku, to jest Pogórze Przemyskie, gmina Dubiecko – to bardzo malownicze tereny między Dynowem a Przemyślem. Są tutaj też i inne osoby które przeprowadziły się z miasta, jeśli się tu komuś spodoba to jest mozliwość kupienia ziemi i osiedlenia się niedaleko.
Można przyjechać już zaraz, przez cały sierpiń oraz większość września
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam do kontaktu, mój nr tel 793 433 825


Justyna
Napisałam na priv:)
Również napisałam na priv.
Witajcie, to ogłoszenie jest ciągle aktualne, do października zapraszam serdecznie, teraz głównie potrzebuję pomocy w pracach ogrodowych, na jesieni więcej remontowych. Zapraszam każdego kto szuka wyciszenia i kontaktu z Naturą :-)
Cześć Justyna,
Chętnie wybiorę się do Ciebie w lipcu. Chciałabym popraktykować trochę na grządkach, przy przetworach (mam nadzieję, że robisz takoweUśmiech), remont czy naprawa "infrastruktury" przydomowej też będzie dla mnie przyjemnością.
Cześć, fajnie że napisałaś:-) Zapraszam, najlepiej się zdzwońmy (mój nr 793 433 825). Ten post jest dość stary - prośba o pomoc jak najbardziej aktualna, ale warunki bytowe powoli się zmieniają na lepsze :-) Zaraz będzie łazienka a za jakiś miesiąc osobny pokój dla gości :-)
Jak tam Justyno wygląda u Ciebie ? Napisz co tam robisz jak żyjesz . Marcin

Howgh
No tutaj ciągle się coś dzieje, remontujemy, sprzątamy, zaraz po ostatnim ataku zimy biorę się za ogródek - a więc zaproszenie wciąż aktualne, zapraszam serdecznie, głównie do pomocy w ogrodzie a takze przy ocieplaniu poddasza. Wiosną na Załazku jest pięknie :-)
Przekierowanie