Forum Ekoosada

Pełna wersja: Poszukuję pracy na wsi z zamieszkanie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jestem 40letnim mężczyzną ceniącym sobie kontakt z naturą. Uczciwy, sumienny, odpowiedzialny i godny zaufania. Wolny od nałogów ( oprócz kawy : ) ) Całkowicie oddaję się życiu w zgodzie z ekologią i naturą. Szukam pracy na gospodarstwie. Najlepiej spełniam się przy opiece nad zwierzętami. Pracowałem przy koniach jak i w hotelu dla psów gdzie opiekowałem się psami, kotami i drobnymi domowymi. Mogę również zająć się posesją. Nie obce mi prace ogrodowe jak i lekkie prace budowlane. Przez 10 lat mieszkałem sam w domku w lesie, którym się opiekowałem. W tym czasie pracując na budowie i pracach na wsi. Od prawie dwóch lat opiekuje się domem w górach Beskidzkich. Obecnie poszukuje czegoś innego. Mój numer telefonu: 794 797 234.
Jesli uzywasz facebook to znajdz grupe "podziel się ziemią". Widzialem tam ogloszenie kogos kto ma gospodarstwo i szuka osoby która się nim zajmie pod ich nieobecność.


Jesli uzywasz facebook znajdz grupe "podziel sie ziemia" jest tam takie ogloszenie:

Sławomir Filipczak
6 maja o 10:37


A ja mam gospodarstwo 70 km od Łodzi i 80 km od Warszawy przy samym Spalskim Parku Krajobrazowym. Potrzebujemy jakiejś osoby (osób) ogarniętej, chętnej... Emotikon wink do zaopiekowania się tym miejscem.jakieś warzywa zioła nowe nasadzenia... może zwierzyna jak kuru,kozy,konie,krowy.
Mamy 44 lata.Córka 12 lat.Bywamy tam z córką i partnerką w weekendy i na wakacje.
Są tam 4 hektary ziemi sad ze starymi odmianami około 5000m2 , duże podwórko zabudowane ze wszystkich stron w tym Obora, stodoła , budynki gospodarcze i dom drewniany na 60 metrów. 
W budynku gospodarczym jest możliwość zaadoptowania pomieszczeń pod cele mieszkaniowe, wcześniejsi gospodarze tam mieszkali.
Oczywiście można zamieszkać i w namiocie i w przyczepie jeżeli ktoś ma i ma taką ochotę.
Woda z wodociągu lub z własnej studni. Prąd. Internetu i tv nie instalowaliśmy.
Jesteśmy otwarci na różne pomysły eko.
Słowiańskie, Anastazjowe,wsólnotowe, cohabitowe,.. Emotikon smile
W necie jestem sporadycznie ale będę starał się odpowiadać na pytania jak najczęściej mi się uda. Spotkania na żywo w Łodzi lub na miejscu.
Miejscowość Glina, gmina Rzeczyca, powiat Tomaszowski, województwo łódzkie.
Przekierowanie