Forum Ekoosada

Pełna wersja: Szukam grupy ludzi do wspólnego zamieszkania na eko osadzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem Patryk mam 19lat, Warminsko-Mazurski Okolice Olsztyna. Lubię życie na łonie przyrody. Oferuję ręce do pracy, skończyłem szkołę gastronomiczną, lubię gotować. Poszukuję grupy ludzi do wspólnego zamieszkania,życia.
hej :)

Patryku, z jakiej jesteś miejscowości?
Być może będę niedługo zagospodarowywał mikroskopijną działkę na Mazurach, trzeba będzie pomóc przy wzniesieniu jakiegoś schronienia, no i potem razem tam mieszkać :)

pozdrawiam
Bogdan
W kwietniu kupiłem 3 ha ziemi w gm. Lidzbark Warmiński. Zamierzam tam zamieszkać. Obecnie czekam na odpowiedź ze Starostwa w sprawie budowy budynku gospodarczego. Może coś przed zimą uda się zrobić. Natomiast na pewno jeszcze przed zimą będę wykonywał nasadzenia drzewek i krzewów, nie tylko owocowych. Różne prace są do wykonania i przed nadejściem wiosny, będę próbował choć część z nich wykonać.
Obecnie mieszkam ok. 400 km od planowanego miejsca zamieszkania. Jadąc na moją ziemię zawsze przejeżdżam przez Olsztyn, bo jadę z południa.
Możemy nawiązać kontakt. A w sprawie ewentualnej pomocy - nie musisz się czuć zobowiązany do niczego. Najbliższy wyjazd do Lidzbarka i na moją ziemię będzie miał miejsce z końcem września/początkiem października.
pozdrowionka Uśmiech  J.G.
Patryk poszukujesz ludzi do wspólnego zamieszkania :) to tak jak ja :). A masz jakąś ziemię czy raczej chcesz się do kogoś dokoptować? Napisz coś więcej jak to wszystko widzisz i jakie masz plany konkretnie
Przekierowanie