Forum Ekoosada

Pełna wersja: Dom w zamian za pracę na wsi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
poszukuję osoby lub osób (chętnie małżeństwo z dzieckiem/dziećmi) , które byłyby chętne zamieszkać i pracować w ekologicznym i wegetariańskim gospodarstwie (nie ma zwierząt gospodarskich), którego jestem właścicielką. Mam do zaoferowania niezależny dom 70 m: dwa pokoje z kuchnią, łazienką i podstawowym wyposażeniem (jest Wi-Fi). Mieszkanie w zamian za opłaty za media. Sama mieszkam w osobnym domku na tej samej działce, z moją 10 letnią wnuczką.

Miejsce - Kwiatonowice koło Gorlic, Pogórze Ciężkowickie, przepiękne tereny. Wieś głęboka, ale bardzo urokliwa, domy stoją zaraz przy lesie. Jesteśmy dostępni w sieci na Fb pod nazwą Leszczynowa Dolina- można wejść, poczytać, oglądnąć zdjęcia, ponieważ funkcjonuje tu nadal agroturystyka.

Po więcej informacji proszę kontaktować się ze mną na priv. Pozdrawiam :) Magdalena
A jakie to województwo jest? Wygląda ciekawie. Może bym się skusiła :)
Moje gospodarstwo jest na Pogórzu Ciężkowickim na styku dwóch woj: małopolskiego i podkarpackiego 12 km od Gorlic. W razie dalszych pytań i wątpliwości proszę pisać na maila: magunia2@gmail.com Pozdrawiam Magdalena
Polecam. Bylem tam w tym roku i jest to dokladnie tak, jak na opisie. Bardzo dobre warunki i mila atmosfera.
Szkoda, że to tak daleko :( brzmi pięknie, prawie jak bajka. Osobny dom, w zamian za pracę - świetna propozycja.

Brzmi aż nieprawdopodobnie. Daje pani dom + pracę. Nie oczekując prawie niczego w zamian. No bajka! Szkoda, że to tak daleko :(
Tam trzeba pracowac :). Rabanie drewna, naprawy, koszenie kosa, dbanie o ogrod, pracy jest dosc sporo... wiec?
Niektórzy myślą, że to może wakacje :). Pojadą się opalać :)
Koniecznie muszę sprostować: nie "daję" domu i pracy a możliwość mieszkania ZA PRACĘ! Uprzejmie proszę czytać ze zrozumieniem, bo już miałam zgłoszenie osób, które prócz darmowego mieszkania spodziewały się jeszcze pensji za pracę... No, tak dobrze nie jest.
Witam Panią,
Czy Pani oferta aktualna? Jaki jest zakres prac w obrębie? Czy jakieś zdjęcia tego co Pani oferuje można prosić i kiedy ewentualnie jeżeli aktualne można się spotkać itp?
Mam na imię Przemek i jestem z Wielkopolski i chciałbym z partnerką zająć się takimi pracami w których ze tak powiem jestem dość obeznany.

pzdr :-)
Dzień DOBRY!
Chciałabym być dobrze zrozumiana: daję za pracę w gospodarstwie możliwość mieszkania bez płacenia za wynajem. Nie mam możliwości zatrudnienia i płacenia za tę pracę.
Jeśli mają Państwo z czego się utrzymać, to zapraszam.
Trochę zdjęć jest na FB strona Leszczynowa Dolina. To malutkie przedsięwzięcie, nie ma tu zwierząt gospodarskich, jest praca przy pozyskiwaniu drewna na opał, koszenie trawy, drobne prace porządkowe i naprawcze oraz od przyszłej wiosny praca w ogrodzie warzywnym.
Pozdrawiam
Magdalena Lipińska
Dzień dobry Jestem zainteresowany proszę napisać na irbis-one@wp.pl  i podać numer telefonu to porozmawiamy
Pozdrawiam 
Pawel
Dzień dobry, szukamy gospodarstwa. Jeśli aktualne, proszę o kontakt, pzdr Paweł 
zamykam temat z 2016r , jeśli nadal aktualny to proszę założyciela tematu o napisanie mi prywatnej wiadomości abym cofnął zamknięcie
Przekierowanie