Forum Ekoosada

Pełna wersja: pobyt nad morzem z wyżywieniem paleo w zamian za pracę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam dwóch wolontariuszek które chciałyby przyjechać do mojego domu nad morzem w którym wynajmuję pokoje dla osób o specjalnych wymaganiach dietetycznych. W naszym domu nie jemy glutenu,nabiału, oferujemy też dietę paleo. Mamy do wynajęcia 4 pokoje dwuosobowe z całodziennym wyżywieniem. Dom leży w Darłowie 3 km od plaży można dojechać ścieżką rowerową. Wolontariuszkom oferujemy pokój i wyżywienie oraz wymagamy 4 godz dziennie pracy przy sprzątaniu i pomocy w kuchni.
Świetnie
Brzmi jak dieta dla chashimoto,sama zmagam sie z ta chorobą,jesli mam racje,prosze o wiecej info
Tak jestem chora na hashimoto. Od dwóch lat nie jem glutenu, nabiału, przetworzonej żywności i takiej z dodatkami sztucznymi. Mięso mam od sprawdzonych dostawców, warzywa latem z ogródka a zimą z targowiska. Od roku stosuję dietę paleo z dodatkiem ziemniaków od czasu do czasu. Chciałabym poprowadzić pensjonat latem dla takich osób jak ja. Mieszkam w miejscowości nadmorskiej ale w tym celu muszę wyremontować dom co pochłonie duże środki dlatego szukam osób które w zamian za pobyt i jedzenie chciałyby pomóc mi przy sprzątaniu pokoi (będę miała 4) i przygotowywaniu posiłków głów
nie chodzi o obieranie i krojenie warzyw bo ich w mojej diecie jest dużo a dla 8 osób to trzeba będzie trochę tego przygotować. 
Super pomysł.Ja sama wychowuje 1.5 roczne dzieciątko ,myślisz że mogłabym przyjechać z synkiem j coś pomóc?
Nie wiem, czy ta oferta jest wciąż aktualna, ale jak dla mnie brzmi fantastycznie i byłabym zainteresowana. W razie czego, zapraszam na priv w celu dogadania się :) Pozdrawiam, Ania.
Przekierowanie