Forum Ekoosada

Pełna wersja: Poszukuję domu na wsi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.
Żona (45) i ja (44) poszukujemy domu na wsi, siedliska w zamian za opiekę i ewentualną pomoc w pracach, ale nie chodzi o pracę od świtu do nocy, bo kiedyś też musimy pracować na swoje utrzymanie. Poza tym, właścicielowi nie mogłyby przeszkadzać nasze kociaki, których posiadamy gromadkę. Najlepiej gdyby to było w kujawsko-pomorskim. Pozdrawiam serdecznie.

Przepraszam, pomyliłem działy, mogę prosić o przeniesie do odpowiedniego? Dziękuję.
Witam,
A domek na wsi w okolicach Rucianego Nidy(warmińsko-mazurskie) byłby dobry?. Prowadzimy tam mały pensjonacik-prace byłyby jak w normalnym domu-posprzątanie pokoi,w sezonie wiosennym zagrabienie liści,pomalowanie od czasu do czasu czegoś, w lecie obsługa gości(wszystko oczywiście z nami).Do tej pory chłopak pracował, lecz nie można było na nim polegać(w tydzień nie potrafił znaleźć czasu aby zgrabić liście).Generalnie chodzi o to aby budynek nie stal sam i od czasu do czasu aby coś porobić, aby dzień w dzień coś szło do przodu-do tej pory dostawał 900zł za samo bycie i dodatkowe pieniądze za pracę
Dzień dobry. Państwa propozycja warta jest omówienia. Myślę jednak, że dalsza rozmowa nie powinna być już prowadzona na forum. Może podadzą Państwo w prywatnej wiadomości swój numer telefonu?
Wszystkie kociaki są wysterylizowane/wykastrowane, więc nie ma obawy, że będą zostawiały swoje "zapachy" jak to ma miejsce w przypadku kocurów, które nie są wykastrowane. Poza tym większość doby spędzają poza domem.
Dzień dobry

Mam piękny domek drewniany na podkarpaciu, między Krosnem a Jasłem. Bardzo spokojne miejsce. Szukam kogoś kto zająłby się domem i obejściem na najbliższe lata. Domek otoczony jest 1,5 ha łąk, które można jakoś wykorzystać jeżeli mają Państwo pomysły.

Pozdrawiam 

Hanka
hankawilk, dziękuję za propozycję, jednak to jest za daleko od Torunia, w którym muszę się pojawiać 2 razy w tygodniu. Poszukujemy czegoś w promieniu maksymalnie 150 km od Torunia. Miejsce jest fantastyczne, a gdy żona zobaczyła ten mały skrawek wnętrza domu na zdjęciu, to tylko jęknęła z zachwytu. 
Dziękuję i pozdrawiam Toruń, studiowałam tam na UMK!

Hanka
Nieśmiało chciałbym powiedzieć, że sprawa jest cały czas aktualna.
Możemy też płacić czynsz, byle nie był wygórowany.
Znaleźliśmy domek, więc wątek jest nieaktualny. Pozdrawiam wszystkich.
Przekierowanie