Forum Ekoosada

Pełna wersja: poszukuję do opieki nad siedliskiem - mazury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Mam siedlisko (8 km od Ostródy)- najbliższy sąsiad w odległości 1km. Wśród pół i lasów. Warunki trochę spartańskie ale mieszkam tam z dziećmi w weekendy i częściowo w wakacje. Dom jest stary, drewniany ale nadaje się do zamieszkania. Ogrzewany piecem kaflowym. Jest prąd oraz studnia, oraz wychodek. Wanna na podwórku więc kąpiel jest pod gwiazdami. W razie potrzeby nie ma problemu z internetem. Uwielbiam to miejsce.
Hoduję pszczoły więc na ogród nie wystarcza mi czasu. Poszukuję kogoś kto chciałby pomieszkać. Dopilnował posesji (niestety bywając tylko w weekendy nic nie mogę zostawić bo złodzieje są wszędzie), uprawiał ogród, może pomógł przy drobnym remoncie.
Pozdrawiam.
Dodam, że mam winogrona, pomidory, drzewa owocowe, dużo kwiatów -  można uprawiać co tylko się chce. Dla mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia ale w pojedynkę nie do ogarnięcia. Przy okazji mogę pouczyć pszczelarstwa.
Może ktoś szuka wyciszenia na chwilę, może na dłużej, może tylko raz na jakiś czas, interesuje mnie każda forma współpracy bo aż serce boli gdy patrzy się jak to wszystko jest nie  takie jak człowiekowi się marzy.
Czy to jeszcze aktualne? Od dawna pragnę pomieszkać jakiś czas w takim miejscu, chodzić po lesie, pomedytować. Lubię pracę na świeżym powietrzu, mogę pomóc i dopilnować wszystkiego. Byłoby fajnie, gdyby jeszcze ktoś do mnie dołączył, żeby było raźniej i żeby nie czuć się samotnie. Mogę wybrać się najpierw z Tobą kiedyś na weekend, mam czas od połowy maja.  
Super mmm swietnie, wspieram i dzialamy! ;)
Przekierowanie