Forum Ekoosada

Pełna wersja: Oferuję pomoc wzamian za zakwaterowanie i pożywienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam 
Jak w temacie oferuję pomoc wzamian za nocleg i pożywienie . Znam się na hydraulice elektryce , wykończeniach wnętrz. Interesuje się ekologią , permakulturą i wszystkim co z tym związane . Lubię zwierzęta , las i wogóle przyrodę.
Jeżeli ktoś z Was potrzebuje do pomocy w gospodarstwie i w domu to służę moimi umiejętnościami. Jestem dostępny od zaraz na czas nieokreślony , mogę przyjechać w każde miejsce w Polsce.
Marek
msgol@wp.pl
napsz do Amelii znajdziesz ja tu na forum,mieszka w przepieknym miejscu w srodku lasu 
Ale Amelka nie ufa facetom :-/


howgh
Hej, wysłałam Tobie odpowiedź na maila, ja zapraszam niezależnie od płci :-) 
Pozdrawiam

Justyna
Tak było,że nie ufałam, po traumatycznych wydarzeniach z wolontariuszem ukrywającym się u mnie, a poszukiwanym przez policje, o czym cała Polska wiedziała, prócz mnie, jako że Tv u mnie nie istnieje, ani żadne inne media, a net sporadycznie jest w użytku. 
Nic więc dziwnego,że moje zaufanie zostało nadwyrężone, ale to już historia z którą się uporałam.

W tej chwili,jako że z natury jestem osobą otwartą i szczerą, zapraszam wolontariuszy bez względu na płeć, a jedynym warunkiem jest szczerość i uczciwość. Bo i to miejsce, w którym żyję, też  potrzebuje dobrej energii.

I faktycznie, w międzyczasie odwiedziło mnie sporo osób, właśnie takich. Choć zdarzyły się też inni,
ale jak to w życiu, nie wszystko musi być od razu super i oh, ach... ale i te trudne doświadczenia są potrzebne, są zawsze po coś. Pewnie i to było dla mnie nauką, z której wyciągnełam wnioski.

Szukam więc nadal wolontariuszy do pomocy, jak również osoby do wspólnego zamieszkania, gdyż samej coraz trudniejjest mi się ze wszystkim uporać.
Tak więc marello, jesli do tej pory nic nie znalazłeś, to zapraszam, pisz na priv, bo maile trudno mi się otwierają.
Przekierowanie