Forum Ekoosada

Pełna wersja: Oddam siedlisko pod opiekę na podkarpaciu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich

Ponawiam poszukiwania ludzi do opieki nad moim siedliskiem. Mam 2,2 ha ziemi, piękne łąki otaczające drewniany domek o powierzchni 77m2. Bardzo zaciszne miejsce, położone we wsi między Krosnem a Jasłem. Sarny podchodzące pod dom to codzienny widok :)

Dom jest bardzo tani w utrzymaniu, opłaty to jedynie prąd, butla gazowa i opał. Węgla jest ponad trzy tony-wystarczy na tą zimę i jeszcze zostanie. Poza tym też dużo drewna w szopce.

Koło domku jest duża stodoła z przybudówką. W domu strych, piwnica, sień, pokój gospodarczy, który można przerobić na mały pokoik, duży pokój z kominkiem, duża kuchnia z piecem kaflowym (podkowa podłączona jest do bojlera). 

We wsi szkoła podstawowa z gimnazjum, apteka, dwa duże sklepy, sklep z węglem i artykułami potrzebnymi na gospodarstwie, młyn.

Szukam kogoś na dłuższy pobyt, nie mam nic przeciwko temu żeby opiekun/opiekunowie rozwijali skrzydła (w sensie ogród warzywny, kwiatowy, itd.) Zwierzaki dobre duszki zawsze mile widziane w moim domu.

Chodzi mi o to żeby dom był zamieszkany i zadbany-opalany w zimie, wietrzony latem, drobne prace konserwatorskie mile widziane.

Dom będzie gotowy do zamieszkania od nowego roku.

Hanka
Ale pięknie, i jaki piękny dom....jaki jest powód, że oddajesz na pobyt takie miejsce jeśli można spytać z czystej ciekawości?
Cześć. Razem z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani. Można Cię prosić o nr telefonu? 
Witaj Haniu , proszę o kontakt telefoniczny.
Witam 

Ogłoszenie juz jest nieaktualne.

Dziękuję Wszystkim za kontakt i zainteresowanie.

Pozdrawiam

Hanka
Witam ,

Jeżeli z jakichoklwiek powodow  ogloszenie było by nadal aktualne  - prosze dac mi znac  bambina2017a@gmail.com

Pozdrawiam
Izabela
Mam pytanie : czy oferta jest nadal aktualna?
Jeżeli tak to jestem ZAINTERESOWANY!
Witaj jestem zainteresowany napisz proszę na irbis-one@wp.pl  to podam swoj numer i porozmawiamy oraz udzielę więcej informacji o sobie
Pozdrawiam
Chętnie zajmę się tym gospodarstwem. To moje marzenie. Jestem poważnie chory i taki dom byłby dla mnie uzdrowiskiem. Kocham nature, drewniane domy. Bardzo proszę o kontakt. Tel: 886622047. 
Chciałbym pomóc innym chorym dzięki temu gospodarswtu. Pozdrawiam ciepło 
Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani jeśli będzie aktualne, pzdr Paweł 
zamykam temat z 2017r , jeśli nadal aktualny to proszę założyciela tematu o napisanie mi prywatnej wiadomości abym cofnął zamknięcie
Przekierowanie