Forum Ekoosada

Pełna wersja: Zapytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Informatyk-Elektronik (Weganin, umiejętnosc budowy urządzen technicznych) - mieszkanie / dom 
wzamian za wykonywana prace... chęć życia zdala od hałasu miejskiego, może działa jakaś grupa wegan (bez zwierząt) która szuka takich osób... w zasadzie to niewiem jak to napisać. (Do 100km od Legnicy, Koleją).
Nic się niezmieniło, "stłuczony" za to że jestem veganem etycznym w legnicy. Informatyk-Elektronik (umiejętnosc budowy urządzen technicznych, naprawy, budowy CO z miedzi) - dom środowisku weganskim wzamian za wykonywaną prace... chęć życia zdala od hałasu miejskiego, bez zwierząt (ewentualnie ,koń, krowa).
Hej, hej,
może nic po moim wpisie się w Twoim życiu nie zmieni, ponieważ sama jestem osobą poszukującą swojego miejsca na Ziemi i na razie rozglądam się za ekipą, która chce stworzyć przyjazną nam wszystkim osadę, ale proszę nie czuj się ,, "stłuczony" za to że jestem veganem,,.
Też jestem weganką i jest to powodem mojej wielkiej radości, a jak komuś się to nie podoba, to tylko i wyłącznie jej/jego problem. Jest nas coraz więcej i nie musimy już czuć się takimi dziwolągami jak kiedyś, bo nawet markety mają w swojej ofercie produkty dla nas. Oczywiście nie promuję kupowania tam czegokolwiek, ale skoro oni zabrali się za handlowanie takimi produktami, to znaczy, że jest to opłacalne, czyli rynek rośnie = jest nas coraz więcej.
Pozdrawiam serdecznie
Przekierowanie