Forum Ekoosada

Pełna wersja: Szukam docelowego miejsca swego życia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym poprosić was o pomoc. Nazywam się Bartek i mam 19 lat z kawałkiem. Opiszę w skrócie historię mojego "życia".

Otóż od zawsze byłem inny od reszty ludzi. Inny sposób myślenia itp. Jak wiadomo "inność" drażni "normalnosć" dlatego też nie pasowałem do swoich rówieśników przez co miałem bardzo ciężko. Ostatecznie trafiłem do elitarnej szkoły gdzie zderzyłem się z naszym niewolniczym i nieludzkim systemem. I to zderzenie otworzyło mi oczy na sprawy bardziej subtelne i wewnętrzne. Zdałem sobie sprawę z tego, czemu zawsze odstawałem od reszty i dlaczego mam inne zainteresowania które dla mojego wieku mogą wydawać się dziwne(Bo od kiedy młodzież interesuje się sprawami duchowymi, naturalną medycyną i innymi podobnymi kwestiami). Po 2 latach szkoły obudziłem się i od tego czasu staram rozwijać się zgodnie ze swoim wnętrzem. I tym dłuzej żyję w ucisku, którego ludziom obudzonym nie życzę, tym dłuzej zdaję sobie sprawę ze całe życie spędzone w systemie do niczego mnie nie doprowadzi. Zmarnotrawię samego siebie. Dlatego od jakiegoś czasu szukam miejsca gdzie mógłbym zamieszkać.

Szukam miejsca w którm panują subtelne wartosci, wolność, prawda i wzajemna pomoc.

Szukam ludzi z którymi mógłym wspólnie pracować nad istotnymi dla społecznosci(a nawet i cywilizacji) projektami. Szukam ludzi z którymi mógłbym wspólnie zamieszkać, uczyć się, i pomagać innym.

Jeżeli chodzi o moją wiedzę to znam się w pewnym stopniu na muzyce, duchowości, elektronice, informatyce w niewielkim stopniu. Chciałbym też poznać nową wiedzę, mam w planach opanowanie w jakimś stopniu medycyny naturalnej, ekologicznego budownictwa itp, ale najlepiej byłoby czyć się tego od osób doświadczonych
.
Zaznaczę jeszcze że słabo u mnie wyglądają języki obce. Niezdecydowany

Najprawdę bardzo mi zależy na odnalezieniu właściwego miejsca. Inaczej moje jestestwo na tej planecie, na Ziemi, nie będzie miało żadnego sensu i uzasadnienia. Obecnie jestem dosłownie między młotem a kowadłem. Ciągły ucisk odbiera mi resztkę chęci do jakiegokolwiek rozwoju. 

I zaznaczam, że jak się już na coś wewnętrznie zdecyduję to zdania nie zmieniam i dążę do określonego celu. Chcę podjąć konkretne kroki by pójść na przód. Jedynie nie wiem w którym kierunku pójść. Z kim się skontaktować....dlatego proszę o kontakt i pomoc jeżeli byłoby to możliwe.


Najlepiej jest skontaktować się przez facebooka. Na messengerze można konkretnie (głosowo) porozmawiać bez gotowania głowy mikrofalami :)

http://https://www.facebook.com/bartek.domeksj

Ewentualnie kontakt tutaj pod spodem lub przez e mail : stak76halk@wp.pl
hej Bartek! 

Może jakieś piwko razem, albo herbata  :)
Co Ty na to?

Bogdan
FB to najbardziej szpiegowski portal :)
A teraz do rzeczy. masz 19 lat, wiec wszystko przed tobą. Skoro interesujesz się medycyną, to ucz się języków obcych, gdyż sporo przydatnych materiałów jest publikowanych w języku angielskim. Dobrze by było, abyś poszedł studiować medycynę, gdyż na początek trzeba dogłębnie zrozumieć zasadę działania organizmu człowieka, a dopiero później traktować go ziołami. Cywilizacji nie uszczęśliwisz, gdyż wszystkie wartościowe projekty przechwyci grupa trzymająca władzę i schowa do szuflady. Można ewentualnie spróbować coś ugrać za pomocą Internetu i mediów społecznościowych, ale tutaj trzeba się na tym znać. W Polsce raczej będzie ci ciężko coś większego osiągnąć, gdyż niedługo władza określi za pomocą przepisów obowiązkową pozycję w WC albo częstotliwość picia i jedzenia. Ja już mam tutaj swoje małe gospodarstwo, ale rozważam wyjazd w inne, mniej kontrolowane rejony. Co do budownictwa, to poszukaj firmy, która buduje domy z gliny - są takie w Polsce, może przyjmą cię na staż. Akurat fajna praca na wakacje by była :)
Gdybym miał 19 lat i dostał takie "porady" to mógłbym się załamać psychicznie, myśląc że świat alternatywny już nie istnieje...
( Jednak akurat w tym momencie, na szczęście nie mam już 19 lat i sporo alternatywy m.in. do tego, o czym tu piszesz udało mi się już wykreować, a jeszcze nie skończyłem Szczęśliwy )
Przekierowanie