Forum Ekoosada

Pełna wersja: Zaopiekuję się domem, praca na wsi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry; 

Niedawno odkryłam to forum i stronę, które są kopalnią rad i pomysłów. Cieszę się, że istnieje takie miejsce w sieci.

Mam 27 lat i od jakiegoś już czasu myślę o rozpoczęciu życia na wsi, zakończeniu 'kariery', po prostu wyjazdu z dala od miasta.
Myślę, że przyszedł moment żeby wdrożyć mój plan w życie a znalezienie Waszej strony tylko mnie zmobilizowało, postanowiłam napisać. 
Czytałam wiele wątków i widziałam różne propozycje, z których autorami próbowałam się też kontaktować. Oprócz tego pomyślałam, że sama spróbuję coś o sobie napisać, może kogoś zainteresuje moja propozycja. 

Zaopiekuję się domem, ogrodem, zwierzętami, gospodarstwem czy siedliskiem. Mieszkanie w zamian za pracę/wynagrodzenie/wolontariat, praca w gospodarstwie agroturystycznym- każda z opcji może być ciekawa. Żadna praca nie jest mi straszna- przy zwierzetach czy w ogrodzie. Jeżdżę konno. Kury, kaczki, kozy, psy, koty, konie i inne zwierzęta to tylko plus. 

Jesli jest ktoś, kto potrzebuje pomocy czy rąk do pracy; ktoś komu mogły by przydać się mój zapał i chęć do pracy, proszę o kontakt :) 
hej, napisałam na priv :-)
Malgo1234 znajdź sobie przyjaciela płci przeciwnej o podobnych zainteresowaniach, wtedy będzie łatwiej :)
justyna; dziękuję za wiadomość!

ohayo; też dziękuję za radę, masz dużo racji, że może być łatwiej ;) 
Blisko mnie pojawiła się oferta pracy w gospodarstwie agroturystycznym. Płaca minimalna, ale zakwaterowanie i wyżywienie gratis. Szczegóły na priv :)
ohayo, bardzo ciekawe, juz do Ciebie piszę o te szczegóły! :)
Witam

4 osobowa rodzina potrzebuje pomocy przy pracach budowlanych i przy codziennych obowiązkach w domu, z dziecmi , gotowanie itp,przyjmiemy każdą pomoc w zamian możemy zaproponować miejsce do życia i wynagrodzenie wspólne wyjazdy i zdobywanie wiedzy.

Pozdrawiamy serdecznie

794088536
cześć  
czy nadal poszukujesz miejsca z dala od zgiełku ?
(23.05.2018 22:01)justyna napisał(a): [ -> ]hej, napisałam na priv :-)
Witam szukam tez jakiegos miejsca dla mnie i synka 2 latka zajme sie domem pracami 
Przekierowanie