Forum Ekoosada

Pełna wersja: Szukam ludzi by odnaleźć prawdziwego siebie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry.

Mam 41 lat, ciałem i duchem połowę tego. Chciałbym żyć i pracować blisko natury. Myślę o ucieczce  z miasta, by rozpocząć nowy rozdział, może nawet narodzić się na nowo ;-) Szukam wioski, wspólnoty, wolnych, otwartych ludzi, do których mógłbym dołączyć.
    Jestem twórcą z zapędami inżynierskimi, producentem muzyki i realizatorem dźwięku. To moja największa pasja. Mam także duże doświadczenie w budownictwie i konstruowaniu różności, grafice komputerowej i tradycyjnej. Poza tym potrafię projektować i szyć ubrania.
    Jestem otwarty na ludzi, zorganizowany, pracowity i szybko się uczę. Nie straszne mi nowe wyzwania. Mam trochę pojęcia o ogrodnictwie, ekologii i życiu na wsi. Interesują mnie odnawialne źródła energii i szeroko pojęta samowystarczalnoś. Prowadzę zdrowy styl życia. Kocham zwierzęta. 
   Wierzę, że jest "gdzieś tam" moje miejsce na ziemi. Pomóżcie wskazać do niego drogę.

Pozdrawiam wszystkich.
Krzysztof
km77@onet.eu
Witaj Krzysztof,
Jestem w podobnym wieku i również marzę o przeniesieniu się blisko natury. Mam pytanie, czy odezwał się ktoś do Ciebie z Ekowiosek ? Czy są jakieś miejsca z możliwością zamieszkania, gdzie można byłoby spróbować takiego życia? W sierpniu wracam do Polski i planuję odwiedzić kilka społeczności. Szukam osoby, która byłaby chętna towarzyszyć mi w podróży.

Pozdrawiam Kasia
Cześć Kasiu.
Ludzie piszą ale do konkretów nie doszło.
Czekam na odpowiedź od jednej osoby której zaproszenie było bardzo ciekawe. Jednocześnie zastanawiam się nad założeniem wraz z innymi własnej osady. Na odludziu ziemia jest relatywnie tania a prawo budowlane sprzyja.
Pozdrawiam, Krzysztof.
Witaj Krzysztofie
Skąd jesteś ?
Pozdrawiam

Howgh
Cześć, świetnie się składa, szkoda że nie byłeś na festiwalu nowa ziemia, podróż wśród gongów i muzyki, do tego kreacje nowej ziemi, tworzeniu całego przemysłu gospodarczego plus zasiedlenie wokół wsi, każdy na swym kawałku jak to się mówi w perspektywie logosa. Pozdrawiam 
Witaj

Wszystko to fajne, ale ja lubię konkrety, własny dach nad głową. Tworzenie przemysłu (choć słowa przemysł nie lubię) więcej mnie by interesowało. Bardziej pociąga mnie odwiedzanie poszczególnych ludzi i interpretowanie ich dokonań pod kątem własnych możliwości. Nie odpowiedziałeś skąd jesteś :-). Pozdrawiam
Marcin

Howgh
Cześć Kochani,
chętnie przyłączę się do Was we wspólnym projekcie: nie boję się pracy, uwielbiam pracować w ziemi, choć rzadko mam okazję, bo póki co jestem mieszczuchem :) ale właśnie chcę to zmienić. uczę jogi, chętnie podzielę się pasją, stworzę miejsce na warsztaty i regularne zajęcia dla mieszkańców wioseczki, również robię rzeczy z włóczki, kiedyś parałam się muzyką, więc w głębi duszy jestem muzykiem, choć na codzień śpiewam tylko mantry, hehe. Pozdrawiam serdecznie, Ania
Przekierowanie