ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJartykul na temat nowych badan GMO
Autor Wiadomość
miron_77 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: 08.2012
Udostępnione galerie: 2
Post: #1
artykul na temat nowych badan GMO
czesc
pomijam ze ciezko patrzec na zdjecia, ale tresc sugeruje jedno - wkrotce jesli sam/sama nie wyhodujesz to nie przetrwasz...
pozdrawiam i milej(?) lektury


Nowe badanie GMO: Szczury karmione przez całe życie kukurydzą GMO rozwijają w sobie guzy, 70% samic umarło przedwcześnie.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1462103932
21.09.2012 10:01
Wpisy użytkownika Cytuj"
Jacek Offline
moderator
****

Liczba postów: 305
Dołączył: 02.2012
Udostępnione galerie: 9
Post: #2
Odp: artykul na temat nowych badan GMO
Te badania były omawiane jako wiarygodna rewelacja dziś w publicznej telewizji TVP1 rano w programie rolniczym Agrofama - tak więc nie jest to żadna "teoria spisku" a badania były na tyle ważne że była o nich wzmianka w publicznych mediach. W finansowanie tych badań nie wtrącili się producenci roślin genetycznie modyfikowanych ani producenci pestycydów.
W UE i USA właściwie niemal wszystkie zwierzęta hodowane przemysłowo na mięso, mleko itd są żywione paszami GMO bo te są tańsze.
Oczywiście pasze te mają też dodatki chemiczne pochodzące ze chemicznych środków ochrony roślin. Zwierzęta hodowane i zabijane przemysłowo gromadzą w sobie COŚ jeszcze (strach, cierpienie, parszywy los). Większość ludzi w tzw. "krajach cywilizowanych" dostaje to wszystko w mięsie i buduje sobie z tego komórki własnego ciała.

ekoosada.pl
21.09.2012 14:12
Wpisy użytkownika Cytuj"

Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS