ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJenergia elek. od dystrybutora + pakiet z usługą
Autor Wiadomość
Jamore Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 202
Dołączył: 01.2016
Post: #1
energia elek. od dystrybutora + pakiet z usługą
Witajcie

Czy ktoś miał do czynienia/spotkał się z oferta dystrybutora energii elektrycznej w pakiecie pt. prąd z elektrykiem24H/prąd z serwisantem24H ?
- Do mnie wydzwaniają od kilku dni od operatora energetycznego z ofertą w/w. Chyba to już piąta próba, gdzie tylko raz ograniczyłem dyskusję ze względu na jazdę samochodem . Od pierwszego razu dociekam szczegółów, bo rok temu poświęciłem czas na wtajemniczanie się w podobną ofertę i wyszło mi nieopłacalnie . W tym roku okazuje się, że oferta nominalna jest o ok. 100% wyższa. Od kilku w/w rozmów z kilkoma paniami/oferentkami służbowymi nie mogę wydobyć od nich interesujących mnie szczegółów umowy i rozliczania samej usługi serwisowej . Podarowałem już wątpliwości co do okoliczności wypowiadania cennika i inne punkty ale chciałem oprzeć się na jednym punkcie korzystnym dla mnie i jasnym, jakim jest sama usługa elektryka/serwisanta. Nawet też nie chodziłoby mi o taką pomoc techniczną, tylko chcąc wymienić np. łożysko w pralce, nawet po namierzeniu łożyska w sklepie internetowym, okazuje się że nie mam gdzie nabyć ściągacza do tego łożyska .
Aby nie stać się ofiarą czy mądrym po szkodzie, drąże z rozmówczyniami temat cennika/zasad rozliczania się elektryka/serwisanta jako kontrahenta z operatorem/dystrybutorem energii elektrycznej, a konkretnie przybliżenie jakichś widełek ramowych w których może mieścić się dana usługa/czynność/operacja i/lub przelicznik za km w ramach dojazdu serwisanta do miejsca naprawy . Oczywiście -zwyczajowo- staje się wyjątkowym klientem z tego powodu, bo jak pani sama stwierdziła o dużo pytam gdzie inni pytają o wiele mniej . Wbrew pozorom nie jest to natręctwo itp. lecz istotna obawa ; w ramach w/w oferty jest między innymi 6 usług / 2 lata pt. elektryk24H w cenie całościowej usługi (dojazd, ekspertyza, części, naprawa) 500 zł/szt. Wg mnie pies jest pogrzebany w szczegółach ; umowa przewiduje partycypowanie klienta w kosztach usługi, gdy zostanie przekroczony limit (500zł/szt). Niestety, jak do tej pory w w/w rozmowach ofertowych nie można ( niczym w innych dekadach) przeskoczyć nad kolejnymi czytaniami formułek przez panie do interesujących mnie szczegółów. W pierwszej lub drugiej rozmowie, podczas rozwodzenia się analitycznego, udało mi się panią oferentkę pociągnąć za język i wymcknęło się jej ( pomiędzy wyświechtanym; nie wiem), że elektryk/serwisant pralkę naprawia gdzieś w okolicy 400-800zł ale potem o tym zapominać się starała .
Pytanie czy ktoś z Was może korzystał/zna podobne usługi w ramach oferty zbiorczej, a konkretnie jakiś przykład kwotowy wyceny usługi serwisanta/elektryka, ich stawki za km dojazdu do klienta ( nie chodzi o stawki elektryków na wolnym rynku) ? -
03.11.2017 22:37
Wpisy użytkownika Cytuj"
okragly Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: 01.2018
Post: #2
RE: energia elek. od dystrybutora + pakiet z usługą
forum w nazwie ma ekoosada, w niej mieszkają różni ludzie w tym elektryk (choćby amator), wzajemne świadczenie sobie "dobrze" jest bezcenne nie tylko finansowo ale i zdrowotnie
osada jak działa razem to i prąd może kupić hurtowo, taniej niż indywidualnie 
03.12.2018 20:45
Wpisy użytkownika Cytuj"

Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS