ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJHejka
Autor Wiadomość
Barrt Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: 01.2018
Post: #1
Hejka
Cześć serdecznie :)
Jestem tu, dowiedziałem się o tym, Pięknym portalu dla ekologów dbających o przyrodę i zdrowie człowieka, podziwiam takie życie i z wielkim uznaniem podchodzę do takiego trybu życia.
Pochodzę z wioski więc wiem, jak to jest, i jak można w tym trybie funkcjonować.
Na wstępie chciałbym napisać parę słów co mnie cechuję,., Przedewszystkim pracowitość, zrozumienie natury jest u mnie wielkim odkryciem, i odkrywaniem co dnia, zaprawdę pragnę lgnąć do ludzi którzy czują to sercem ciałem i rozumem, w zgodzie z symbiozą i kosmosem, pragnę podziękować właśnie wszystkim, którzy szanują najmniejsze istnienie, i chcą się dzielić wiedzą doświadczeniem jak i zabobami gdy tego jest w nadmiarze.
Ochoczo podchodzę do takiego życia i bardzo lgne do ludzi z charakterem aniołów, myślę że takich jest bardzo dużo, w zamian za konkretną współpracę jestem w stanie konherentnym połączyć siły by móc realizować wielkie pomysły i wzrastać planetarne, by inspirować młode pokolenia!
Jestem otwarty na nowe znajomości i propozycje.
W duszy gra mi coś na zasadzie wolnomularstwa i projektowania w ten sposób, w jak najlepszym porządku dla całego środowiska naturalnego. Interesuje się ogrodnictwem i tymi tematami od 6roku życia, bliskie jest mi gotowanie posiłków, wszelkiego rodzaju treści związane z budową, poczynając od fundamentów do wykonywania wykończeń wnętrz, posadzki gliniane to mój konik,
Praktykuje oddech i nim tworzę świat piękna i ciepła, myślę by stworzyć w przyszłości coś na podobne ekoagroturystyki z wykorzystaniem tego na częściowo bezpłatne warsztaty dla dzieci np z uprawą ziemi, wypiekami chleba, lepienia z gliny,,, ecetera.
Ważne by ludzie którzy myślą podobnie współtworzyli i współpracowali dla najwyższego dobra nas wszystkich. Dbając jednocześnie o własną rodzinę! :* Zaprawdę rozumiem przyrodę i pragnę całym sobą dołączyć i umiejętnie łączy się z nią i z ludźmi przy tym poznając głębiej siebie. To co oferuje dzisiaj to współpracę z daną przyjazną grupą miłośników i rzemieślników,
Oferuję siebie w zamian za konkretną ciekawą i godną uwagi i zasilenia propozycje która da świetlistą przyszłość przodkom Słowian.
W celu wymiany informacji lub propozycji proszę pisać tu bądź prywatnie, pozdrawiam Bartosz

Zdjęcia

Zdjęcia    

Zdjęcia        

   

   


Załączone pliki Miniatury
                   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.01.2018 19:22 przez Barrt.)
09.01.2018 19:06
Wpisy użytkownika Cytuj"

Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS