ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJHektar ziemi pod Szmotułami (Poznań) udostępnię chętnym
Autor Wiadomość
freederix Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: 12.2015
Post: #1
Hektar ziemi pod Szmotułami (Poznań) udostępnię chętnym
Mam hektar ziemi pod Szamotułami niedaleko Poznania. Jest to ziemia rolna 4 i 5 klasy(o ile pamietam) w jednym kawałku o kształcie zbliżonym do kwadratu z jednej strony ograniczona drogą śródpolną od północy rów zwany Kanałem Otorowskim, od południa zwykły rów, od wschodu kawałek pola kogoś innego. Ziemia uzywana do niedawna przez miejscowego rolnikapod uprawę zbóż. W zeszłym roku nawożona obornikiem, niedawno zaorana.

Udostępnię chętnym którzy chcą uprawiać własne warzywa, owoce, utrzymywać pasiekę czy prowadzić inną aktywność rolniczo ogrodniczą a nie mają własnego miejsca na taką działalność. 

Od razu uprzedzam że nie udostępniam terenu pod uprawę monokulturową jednej osoby z nastawieniem na zysk. Nie chcę też tam skupiska małych ogrodzonych płotkami poletek na których każdy sobie grządkę skrobie...

W tej chwili zebrało się kilkanaście chętnych osób - mam na facebooku grupę z tym związaną ale po zebraniu się gawiedzi nastała cisza... rozumiem zima idzie ale jakieś plany i przygotowania można poczynić a tam nic...

Jeśli jest tutaj ktoś konkretnie zainteresowany i ma pomysł na wykorzystanie tak dużego terenu - (najlepiej we współpracy z innymi chętnymi) to proszę o kontakt.


Ziemia w zakolu kanału otorowskiego w miejscowości Lipnickie Huby - łatwo znaleźć. Szczegóły udostępnię chętnym po krótkiej rozmowie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2015 20:03 przez freederix.)
08.12.2015 18:23
Wpisy użytkownika Cytuj"
freederix Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: 12.2015
Post: #2
RE: Hektar ziemi pod Szmotułami (Poznań) udostępnię chętnym
żadnych chetnych?
27.12.2015 14:41
Wpisy użytkownika Cytuj"


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Udostępnię gospodarstwo. Afyer 3 2 029 29.01.2019 01:08
Ostatni post: Qba
Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS