ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJJacek
Autor Wiadomość
Jacek Offline
moderator
****

Liczba postów: 319
Dołączył: 02.2012
Udostępnione galerie: 9
Post: #1
Jacek
Konsumpcja, eksploatacja, technika, technologia... oto dziedziny, które obecnie są nam wszystkim przedstawiane jako ważne i niezbędne do egzystencji. A gdyby tak zmienić styl życia? Gdyby powstały nowe wzorce gospodarowania zasobami? Gdyby swoim działaniem pokazać w praktyce, że istnieją alternatywne rozwiązania? Gdyby sprawić, że większa ilość osób zacznie się interesować i zastanawiać czym jest ekosystem i jakie jest w nim miejsce człowieka?

Aby się zregenerować oraz aby sprawdzić w praktyce nasze pomysły i realizować swoje pasje rozpoczęliśmy nową przygodę. Organizujemy sobie życie samowystarczalne, w zdrowym i przyjaznym otoczeniu, aktywne fizycznie i umysłowo, bez znacznych nakładów finansowych. Wokół tej idei tworzy się mała, twórcza społeczność... więcej informacji na ten temat tutaj: bardo.ekoosada.pl

Udostępniłem społecznościową platformę Ekoosada.pl aby była przez Nas wszystkich współtworzona. Wiem, że są spore szanse abyśmy my, "myślący podobnie" mogli się tutaj na wzajem odszukać, zaprzyjaźnić, współpracować. Zapraszamy do kooperacji wszystkich, którzy chcą zmienić swój tryb życia, są pomysłowi lub mają jakąkolwiek wiedzę przydatną w naszym projekcie. Potrzebujemy na start pomocy -czyli waszych pożytecznych i ambitnych wpisów na tym nowym forum ... potem się już samo potoczy we właściwym kierunku.

Jacek (i Eliza)

ekoosada.pl
21.03.2012 16:39
Wpisy użytkownika

Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS