ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJpseudo, naiwno elo-ludkowie czy ...
Autor Wiadomość
Jamore Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 199
Dołączył: 01.2016
Post: #1
pseudo, naiwno elo-ludkowie czy ...
Jestem reprezentantem tej grupy Polaków (nierolnik), którym wg nowej ustawy o ustroju rolnym jest najtrudniej nabyć grunt rolny powyżej 50 arów (przyp. z zabudowaniami). Mimo tego zaszeregowania, mimo nie znania żadnego tzw liczącego się w polityce członka PiS, dwa razy występowałem do ANR-u o zgodę na nabycie gruntu i ją otrzymałem ; raz ok. 1,5 hektara (sąsiedzki terror wiejski w postaci kominów szklarnianych dla chryzantem i cotygodniowe ich opryski, przepędził mnie), drugi raz 0,7 hektara .


Jak wiadomo tzw politycy po-lszewi, od zamiarów wprowadzenia tej w/w ustawy przez PiS, zajadle i z fałszem w pianie atakowali PiS - takim wszystko przystoi.

Tutaj zapodam link do - no właśnie przedwczoraj był to film ale od wczoraj tylko wersja phoniczna w którym wg mnie tzw zadeklarowani ekoludkowie (świadomie lub nie) zaprzęgnięci są w kierat machiny lewackiej (patrz minuta nagrania ; 4,40-5,30 oraz 14,50-17,30 .
https://youtu.be/ZgSFxoAvq9k
-W pierwszej wskazanej części jest mowa o zakazie sprzedaży (przez PiS) tzw siary czyli pierwszego mleka po ocieleniu się krowy ; gdybym tego nie usłyszał/zobaczył nie uwierzyłbym , że zwłaszcza eko-ludek (permakulturowiec) może domagać się zabierania cielakowi najcenniejszego dla niego mleka .
- W drugiej części typowa lewacka narracja manipulacyjna, bo opierając się na samej ustawie to nawet przy potrzebie skupu ziemi przez ANR, odstępuje on od tego z braku pieniędzy .
13.05.2017 11:02
Wpisy użytkownika Cytuj"

Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS