ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJRolnicze studia podyplomowe Rzeszów - chętni poszukiwani
Autor Wiadomość
sztyga20 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: 03.2016
Post: #1
Rolnicze studia podyplomowe Rzeszów - chętni poszukiwani
W nawiązaniu do nowelizowanej ustawy o obrocie ziemią rolną i koniecznością posiadania kwalifikacji rolniczych do budowy siedliska poszukuję chętnych na studia podyplomowe na Uniwersytecie Rzeszowskim
http://www.ur.edu.pl/wydzialy/biologiczn...-rolniczej
Trwa 240h, i to najkrótsza droga do zdobycia uprawnień, niestety czy kurs wystartuje nie wiadomo, musi uzbierać się 15 osób. Ja jestem zdecydowany na jego odbycie bo bez tego ani rusz, obojętne czy zacząłby się za dwa tygodnie czy dopiero we wrześniu. Niestety trzeba zapłacić i przeznaczyć na to 16 weekendów.

Podaje numer gdzie trzeba zadzwonić i wyrazić zainteresowanie. Jeśli ktoś by dzwonił bardzo proszę o informacje w wątku albo chociaż na pw oraz o reklamowanie kierunku wśród własnych kręgów znajomych. Mam nadzieję że uda się zebrać, 15 osób to nie dużo.
16.03.2016 19:07
Wpisy użytkownika Cytuj"
wegierka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: 01.2020
Post: #2
RE: Rolnicze studia podyplomowe Rzeszów - chętni poszukiwani
Witaj, o przydatna info. niejestem jeszcze na tym etapie, ale w sensie ze co to znaczy do budowy siedliska? jak sie ma ziemie i chce tam uprawiac np roze i gosci przyjmowac to musze na studia isc? hmm niebardzo znam sie na ustawach rolniczych bo na chwile jeszcze mieszkam za granica.
28.01.2020 18:33
Wpisy użytkownika Cytuj"
ekoludek88 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 12
Dołączył: 09.2016
Post: #3
RE: Rolnicze studia podyplomowe Rzeszów - chętni poszukiwani
Chyba teraz to jest tak, żeby mieć status rolnika trzeba mieć skończone studia w tym kierunku. Do uprawy róż zapewne nie jest to konieczne, ale jeśli ktoś posiada dużo pola uprawnego to już chyba tak. 
24.06.2020 11:34
Wpisy użytkownika Cytuj"

Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS