ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJSpółka/Opieka/Prowadzenie zyskownie gospodarstwa (12lat doświadczenia,na min.1-2lata)
Autor Wiadomość
Agrencja Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: 04.2018
Post: #1
Spółka/Opieka/Prowadzenie zyskownie gospodarstwa (12lat doświadczenia,na min.1-2lata)
Zaopiekuję się lub pomogę poprowadzić gospodarstwo rolne, hodowlę, agroturystykę
- z możliwością zamieszkania i wykorzystania własnnych zasobów do zarobkowania.

Bez nałogów, z doświadczeniem i pomysłami na lepsze zyski dla branzy agro.

Pracuję głównie zdalnie i zawodowo zajmuję się m.in. doradztwem biznesowym, marketingiem i promocją firm oraz branży Agro.
Przez 10 lat z byłym mężem prowadziłam i remontowalam gospodarstwo wielohektarowe (drób, sad, bydło, konie, łąki i pastwiska).
Mam wiedzę i doświadczenie dotyczące budynków zabytkowych oraz adaptacji lub wprowadzania nowych projektów biznesowych w stare miejsce i autorskich pomysłów - celem rozwoju i zwiększenia zarobków firm lub gospodarstwa.
Promuję permakulturę, pszczelarstwo, zabytki i kulturę (wykształcenie), rozwój rolnictwa i agroturystyki. Oprócz tego zajmuję się szeroko rozumianą kulturą (z sukcesami - z racji wykształcenia i doświafczenia), czy publicystyką w tym blogowaniem - więc niewykluczone że dane miejsce czy to w trakcie rozwoju i zmian czy już gotowe i prowadzone mogłabym w ramach współpracy dodatkowo dokumentować i promować na wielu obszarach (za zgodą i do uzgodnienia warunki).
Jestem tez profesjonalnym fotografem i animatorem kultury ( mogę stworzyć ciekawy pomysł na warsztaty czy dodatkowe warstwy poza biznesowe nie tylko dla zarobku w tych obszarach - np.programy twórcze dla dzieci czy osób starszych etc.).
Od lat pasjonuje się też behawiorystyka z sukcesami hodowlanymi i wychowawczymi powierzonych mi zwierząt - jestem też zwolenniczką zooterapii.
Mogę pomóc w wyborze i selekcji hodowlanej oraz stworzeniu takich rozwiąźań.

Samodzielnie powadziłam też hotelik dla psów oraz sporą hodowlę koni (30szt, w tym praca od zrebięcia i z narowami wg metod pracy naturalnej), kóz i bydła (opasy).
Mam doświadczenie oraz Doradzam też w wyposażeniu i spełnianiu wymogów prawnych weterynaryjnych sanitarnych produkcji rolnej - pomogę wdrożyc takie jak: pasieka, serowarnia, przetwórstwo, kosmetyki naturalne, soki, cydry, piwa rzemieślniczeitp.- od opracowania marki i receptur na zdaniu obiektu i wyposażeniu skończywszy.

Nie stosuję chemii, jestem zwolenniczką podejścia przyjaznego środowisku.
Mam liczne projekty i pomysły związane z rolnictwem w Polsce (w tym wyróżniane w konkursach biznesowych np.Lider Innowacji za mój produkt) - które w ramach współpracy mogę realizować z właścicielami lub za opiekę nad gospodarstwem abym w międzyczasie realizowała je na własną rękę samodzielnie.
Forma współpracy jest do ustalenia - dla mnie i dla drugiej strony współmiernie atrakcyjna.

Obiekt nie musi mieć żadnych luksusów ale pewne standardy lub możliwość dostosowania niewielkim kosztem musi mieć - zwłaszcza że mam synka 5 lat i muszę też mieć w miarę blisko przedszkole (do 12km).
W przypadku dopłaty za moje usługi lub innej formy współpracy i umowy długoterminowej
- jestem w stanie też wyposazyc i wyremontować nawet dany obiekt na potrzeby wspólnych zarobków.
( mam sporo rzeczy i sprzętów zakupionych z możliwością przeniesienia do nowego gospodarstwa i korzystania z nich w ramach współpracy na przykład dojarki inne sprzęty ogrodnicze i rolnicze drobne urządzenia elektryczne i spalinowe ogrodzenia pastuchy mobilne rozwiązania paśniki itp.)
Mam też dwa psy pasterskie hodowlę która jednocześnie pełnią rolę Stróża posesji nie są agresywne do ludzi atakują tylko intruzów i w razie zagrożenia.

Mam kilka wynalazków Pro naturalnych oraz własne receptury produktów naturalnych własnych i dla moich klientów (np. Na produkcję z małego gospodarstwa RHD lub na większą skalę). W ramach płatnych usług po kosztach lub w ramach spółki czy współpracy mogę opracować takie rozwiązania dla danego gospodarstwa aby zwiększyć zyski prestiż i promocję miejsca oraz nowe pomysły i funkcje autorskie opracowane dla tego miejsca ( z promocją w mediach czy stroną internetową logo itp włącznie ponieważ przez 10 lat prowadziłam agencję reklamową i znam się na tym).

W ramach współpracy potrzebuję zaplecze minimum 2 małe pokoiki lub 1 duży z możliwością przedzielania dla mnie i synka oraz minimum dostęp do kuchni i łazienki - i możliwość korzystania chociaż z jednego lub dwóch budynków o powierzchni minimum 150 m2 (dla min.40 kóz/owiec i zaplecze do pracy)
Najlepiej blisko gór lub morza - No tam też poszukuję gospodarstwa do dzierżawy lub przeprowadzki więc byłoby to dla mnie dodatkowym atutem a przy okazji nie wykluczałoby dalszej współpracy z danym gospodarstwem :)

W razie pytań jestem do dyspozycji
668 083 088
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.04.2018 09:42 przez Agrencja.)
11.04.2018 09:26
Wpisy użytkownika Cytuj"

Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS