ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJTyszanie z Oświęcimia;)
Autor Wiadomość
tanczaca z Liwkami Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: 04.2012
Post: #1
Tyszanie z Oświęcimia;)
Nie zajrzawszy do wątku powitalnego, do czego ze skruchą się przyznaję, pozwoliłam sobie kilka dni temu udzielić się w dziale ekorodzicielstwo. Przepraszam, że tak bez powitania i przedstawienia się, mimo, iż mieliśmy w już rzeczywistości okazję do uściśnięcia sobie dłoni z Elizą, Jackiem i Pawłem:).
Mam na imię Klaudia i wraz z moim mężem Wojtkiem i córką Liwią poszukujemy swojego miejsca na ziemi, docelowo w ekowiosce. Różnie po drodze się działo, pojawiały się sprawy, które skutecznie spowalniały nasze dążenia, ale nasze ideały wbrew wszystkiemu nie uległy zmianom-co nas upewniło w postanowieniu zamieszkania z ludźmi podobnie myślącymi w miejscu wspólnie tworzonym przez nas wszystkich, gdzie podstawą jest szacunek do siebie i ziemi.
Oprócz obowiązków życia codziennego mamy kilka pasji, pewne doświadczenie we wczesnej edukacji dziecięcej (z ukierunkowaniem na edukację domową, do czego się przymierzam). Tak pokrótce co nas inspiruje i interesuje:medycyna naturalna, zdrowe odżywianie, styl życia Indian, projektowanie odzieży i biżuterii (z naciskiem na naturalne;), morsowanie, capoeira, bieganie długodystansowe, muzyka, no i dział tzw ekorodzicielstwa:) (obecnie na pierwszym miejscu zainteresowań, ale ja zawsze chyba tak niepokolei;). O czym zapomniałam nadmienić zapewne wyjdzie "w praniu";) Wiele zainteresowań obecnie kuleje ze względu na brak czasu, ale chętnie posłużę radą i mam nadzieję, że będzie ona przydatna. Miło znaleźć się w Waszym gronie:)
17.07.2012 13:06
Wpisy użytkownika Cytuj"
Jacek Offline
moderator
****

Liczba postów: 319
Dołączył: 02.2012
Udostępnione galerie: 9
Post: #2
Odp: Tyszanie z Oświęcimia;)
Witaj na forum... przesadzasz z ta skruchą :)
Masz ładne pasje.
Dobrze, że tu jesteś.

ekoosada.pl
17.07.2012 21:40
Wpisy użytkownika Cytuj"

Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS