ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJWita Was Aga, Łukasz i kotki dwa:)
Autor Wiadomość
Aga Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
Dołączył: 07.2012
Post: #1
Wita Was Aga, Łukasz i kotki dwa:)
Z Bardo ekipą jesteśmy już od sierpnia tego roku:) Nasz tegoroczny wywczas dedykowaliśmy temu miejscu, wyjątkowym ludziom, pierwszym kostkom do budowy domu i sobie – by ukoić skołatane systemem ciało oraz duszę! Opolnica (wioska pod Bardo, gdzie Eko-osada powstaje) to polny balsam na utrapienie rzeczywistością.

Jesteśmy poznańskimi mieszczuchami, choć skromnie żyjącymi, unikającymi konsumpcyjnego życia i ignorantów, to jednak jeszcze w tej miejskiej dżungli.

Szukamy w życiu harmonii, zrównoważonego trybu życia, w zgodzie z naturą i ekologiczną nowoczesnością. Szukamy ludzi, którzy myślą i czują jak my, którym w duszy gra jak nam:)
Marzymy o miejscu, w którym znajdziemy zrozumienie, grupę ludzi, którzy szanują przyrodę i siebie nawzajem. W miejscu tym pragniemy wypełnić, niewypełnioną pustkę, która w nas wyje oraz niespełnienie, które w sobie nosimy.
Chcemy dać siebie, swoją dobrą energię i talenty, które jakoś dziwnie przytłumione są w systemowym życiu (Mario – pozdrawiamy Ciebie i Twoje ulubione słówko:)

W Opolnicy już trochę pomogliśmy:)
Zachęcamy Was wszystkich, którzy chcecie posmakować tej wspólnotowej pracy i wyjątkowych wieczorów, byście wybrali się do Opolnicy i pomogli Elizie, Jackowi i Pawłowi! Gdy do tego jeszcze Mario COŚ upichci, to już będzie pełnia:)
W Opolnicy skonfrontujcie wyobrażenia z rzeczywistością!

Pozdrawiamy ciepło i puchato:)
Aga, Łukasz i kotki dwa!
18.11.2012 23:04
Wpisy użytkownika Cytuj"


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wita jaras z Poznania jaras 3 2 212 27.04.2016 14:45
Ostatni post: Elza
Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS