ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJWnioski i ustalenia ze spotkania w Toporzysku - Nasze wspólne decyzje
Autor Wiadomość
Qba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 113
Dołączył: 11.2012
Udostępnione galerie: 1
Post: #1
Wnioski i ustalenia ze spotkania w Toporzysku - Nasze wspólne decyzje
Wnioski i ustalenia ze spotkania w Toporzysku

Proponuję by decyzje, które zapadły podczas spotkania, gdzie wszyscy obecni widzieli się i mogli ze sobą porozmawiać były traktowane jako podstawowe i obowiązujące. Chciałbym też zaprosić wszystkich do uzupełniania tego, co zostało przez nas uzgodnione.
Wątek został uruchomiony na prośbę Artura w związku z tematem możliwości pojawienia się pieniędzy na spotkania eko wioskowe na terenie Polski.

Uważam że 'czynnik ludzki' w temacie wspólnych decyzji, powinien być priorytetowy. Rozumiem to tak, że wszystko to, co do czego razem się umawiamy, nie zostaje zmieniane zdalnie ( przez telefon, listy mailingowe, fora internetowe itd )
Oczywwiście wiadomo że w sytuacjach wyjątkowych jest inaczej, np. są też sprawy co do których nie zostały podjęte żadne decyzje...

Jedno z ustaleń podjętych w Toporzysku z którym wszyscy się zgodzili było takie, że następne spotkanie odbędzie się u Andrzeja i Moniki w Pryszczowej Górze; w tym wypadku to oni będą głównymi organizatorami.
Nie wiem / nie pamiętam tylko czy został też ustalony jakiś termin ?

Proszę piszcie o wszystkim, co uznaliście za wspólnie uzgodnione, a zwłaszcza o sprawach oczywistych, ponieważ one często wydają się różne dla różnych osób..

https://www.facebook.com/sztukajednosci/
20.11.2012 23:20
Wpisy użytkownika Cytuj"


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Relacja ze spotkania Europejskich Sieci Ekowiosek ommonik 1 2 896 04.02.2014 15:08
Ostatni post: ommonik
Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS