ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJzebranie osób o tych samych poglądach do wspólnego przedsięwzięcia
Autor Wiadomość
okragly Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: 01.2018
Post: #13
RE: zebranie osób o tych samych poglądach do wspólnego przedsięwzięcia
nie mam wiedzy ani doświadczenia, ale wydaje się rozsądnym tworzyć wioskę na podobieństwo małżeństwa, zakonu, drużyny czy firmy. Początkiem jest osoba z wizją i energią. Jednoosobowo (może być dwu, trzy osobowo) tworzy osadę, jednocześnie stara się przyciągnąć „wyznawców”.  „Wyznawcy” przychodzą  i po długich rozmowach zostają przyjęci na okres próbny. Po np. roku życia razem w osadzie, jeśli stronom pasuje, biorą ślub, jak w zakonie. Z założenia, taka osada, powstaje dziesiątki lat. Tak od razu zapewne też możliwe ale ryzyko katastrofy większe.

Ludzie dobierają się w pary czy idą do zakonu dla korzyści, tak samo do osady. Stado daje moc. Znajdź swoje stado, zmieni się twoje życie.   
 
Na początku jeden człowiek, jak przybywa ludzi do osady decydują wspólnotowo, jak w małżeństwie.  
 
Nie rozumiem zachwytu wioskami „anastazjowymi”  W kraju od setek lat wiele wiosek podobnych „anastazjowym”, ludzie tam spokrewnieni, żyjący od setek lat razem i jakoś nie tworzą nowej jakości.  
 
Co znaczy człowiek jest stadny. Jak widzę stado dzików, wilków, jeleni to nie ma wątpliwości. W kraju coraz więcej singli. Czy taki singiel czuje się jak samotna sarenka w ciemnym lesie?   
24.02.2018 13:32
Wpisy użytkownika Cytuj"


Wiadomości w tym wątku
RE: zebranie osób o tych samych poglądach do wspólnego przedsięwzięcia - okragly - 24.02.2018 13:32
Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS