Forum Ekoosada
Szukam miejsca na ziemi. - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (http://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: SZUKAM-OFERUJĘ SĄSIEDZTWO, TOWARZYSTWO, WSPÓŁPRACĘ (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Szukam miejsca na ziemi. (/ekologiczne-szukam-miejsca-na-ziemi-id1070)

Szukam miejsca na ziemi. - Slowianin - 03.11.2018 21:42

Witajcie.Mam 42 lata i dojrzałem do zmian w swoim życiu. Od zawsze dążyłem do wolności, teraz po 20 latach prowadzenia firmy jestem pewny że ta droga mi jej nie da. Wiele lat kiełkowała  w mojej głowie idea, a teraz jest to już jedyny cel życia by uwolnić się od systemu i założyć własną osadę/siedlisko, rozpocząć nowy rozdział w zdrowej przestrzeni.
 Szukam wioski, wspólnoty, wolnych, otwartych ludzi, do których mógłbym dołączyć, lub miejsca które mógłbym nabyć sam, czy z gronem Pozasystemowców:)
    Zawodowo od wielu lat zajmuję się budowaniem architektury drewnianej, mam w tym spore doświadczenie, tematy preperskie, uzyskiwania energii z wiatru,wody, słońca nie są mi obce jak również uprawa eko roślin  którą praktykuję od lat na małym przydomowym i niestety za małym areale.
    Jestem otwarty na ciekawe propozycje dążenia do samowystarczalności. 
Będę wdzięczny za wskazanie miejsca do kupienia, zaproszenie do społeczności, czy wymianę doświadczeń.  

Zapraszam do kontaktu.
Piotr.

RE: Szukam miejsca na ziemi. - wiejskidom - 05.11.2018 10:59

napiszę na priv.

RE: Szukam miejsca na ziemi. - ohayo - 08.11.2018 21:50

Odradzam Polskę i ogólnie Europę. Wkrótce będzie tu niezła zadyma. Ja celuję w Amerykę Południową :)

RE: Szukam miejsca na ziemi. - Qba - 08.11.2018 22:09

ohayo po co to piszesz ? przecież sam się określiłeś, że nigdzie nie wyjeżdżasz, to dlaczego namawiasz do tego innych ?

nie będzie żadnej zadymy. jeśli już to na linii Chiny USA 

https://www.youtube.com/watch?v=vyuDNsTSXl8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0Lm6VBqOEt-X2U5tJG5G-mPM-lF_1yYTjE_XiyycURw8rndz6Mp7AQKRE

tutaj to samo tylko z polskimi napisami 

https://www.youtube.com/watch?v=lz4ub-RM0c8&fbclid=IwAR2i2lHLE3kqLdDstrOEcZi2wMFp-baWwOMyNYP68nO9p-AuU_zep5NEV08&bpctr=1541706126

RE: Szukam miejsca na ziemi. - ohayo - 09.11.2018 18:31

Na razie nie wyjeżdżam, ale badam grunt. W razie gdyby jednak się coś zaczęło, to wiadomo, gdzie wiać :)

p.s. dzięki za ciekawy filmik - oszołomów nigdy za wiele :)

RE: Szukam miejsca na ziemi. - Qba - 09.11.2018 19:17

namawiając do wyjazdu innych badasz grunt ?
to powoli wygląda tak, jakbyś nie chciał, żeby ekowioski w Polsce się rozwijały.

RE: Szukam miejsca na ziemi. - jacekw - 11.11.2018 23:13

(08.11.2018 21:50)ohayo napisał(a):  Odradzam Polskę i ogólnie Europę. Wkrótce będzie tu niezła zadyma. Ja celuję w Amerykę Południową :)

Paplasz i paplasz. Nic z tego nie wynika.

RE: Szukam miejsca na ziemi. - okragly - 27.11.2018 01:05

(08.11.2018 21:50)ohayo napisał(a):  Odradzam Polskę i ogólnie Europę. Wkrótce będzie tu niezła zadyma. Ja celuję w Amerykę Południową :)
słyszałem, że wielu farmerów z RPA przeprowadza się do Rosji. Na Syberii dają za darmo ziemię, ale nam to się źle kojarzy, nasza strata.

RE: Szukam miejsca na ziemi. - ohayo - 30.11.2018 22:13

Na Syberii trochę uciążliwy klimat :)