Forum Ekoosada
czy na podkarpaciu są jacyś ludzie którzy mnie przygarną ? - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (http://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: SZUKAM-OFERUJĘ SĄSIEDZTWO, TOWARZYSTWO, WSPÓŁPRACĘ (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: czy na podkarpaciu są jacyś ludzie którzy mnie przygarną ? (/ekologiczne-czy-na-podkarpaciu-sa-jacys-ludzie-ktorzy-mnie-przygarna-id1240)

czy na podkarpaciu są jacyś ludzie którzy mnie przygarną ? - RobertMJ - 05.08.2019 13:04

Nie wiem co mam tu napisać ...szukam ludzi i kawałka świata dla mnie  

żyje jeszcze w niemieckiej rzeczywistości niegdyś  ekowioskowej a dziś  zwyczajnej industrialnej i chciałbym gdzieś się wynieść,  coś sensownego porobić ....jakiś ogródek ...a nie chemiojedzenie , jakieś drewno domki a nie ciągle betonowe ściany i jakieś rozmowy a nie pustka i samotność ...
 podkarpackie to taki symbol ... ciszy zamiast zgiełku, zieleni zamiast asfaltu ....
i takie miejsce mi się marzy mimo wszystko chciałbym właśnie południowo-wschodnią Polskę ...na początek wystarczy kawałek pokoju na wynajem i człowiek do rozmowy.....

Robert  

RE: czy na podkarpaciu są jacyś ludzie którzy mnie przygarną ? - kwiatbzu - 05.08.2019 22:52

Witaj Robert 
Napisałam do Ciebie na priv Oczko

RE: czy na podkarpaciu są jacyś ludzie którzy mnie przygarną ? - justyna - 01.09.2019 16:29

Hej,

Napisalam na priv :-)