Forum Ekoosada
Projektor do prezentacji,szkoleń-obraz z komputera na ścianę - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (https://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: GIEŁDA OFERT: Odpłatnie / na wymianę (/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Projektor do prezentacji,szkoleń-obraz z komputera na ścianę (/showthread.php?tid=167)Projektor do prezentacji,szkoleń-obraz z komputera na ścianę - Jacek - 11.06.2012 02:26

Mam kilka projektorów multimedialnych - takich podłączanych do komputera, do DVD itp.- może ktoś potrzebowałby do szkoleń prezentacji lub do projekcji filmów, może jakiś kinomaniak na forum ekoosada się trafi :) wtedy podaruję wraz z projektorem ogromną ilość filmów. Jakiś czas temu zarabiałem na życie m.in pracą związaną z projektorami i mam ich jeszcze trochę do wyprzedania. Ceny naprawdę okazyjne - od 590 do 1499zł w zależności od klasy. Projektory są "EKO" :) czyli z drugiej ręki, oczywiście w bardzo dobrym stanie technicznym i w super cenie. Polecam! Fotografie niektórych egzemplarzy oraz obrazów jakie generują są poniżej. Oczywiście da się uzyskać wyższe powiekszenia niz te na foto - zależy to od odległości i ogniskowej modelu projektora.


Odp: Projektor do prezentacji,szkoleń-obraz z komputera na ś - Astrolog - 12.06.2012 11:57

Wstępnie jestem zainteresowany. :)
Możesz podać jakie modele masz dostępne? :)


Odp: Projektor do prezentacji,szkoleń-obraz z komputera na ś - Jacek - 12.06.2012 15:28

W tej akurat sprawie , w przypadku zdecydowanego zainteresowania proszę skontaktować się ze mną telefonicznie. Nr tel. znajdziesz na pierwszej fotografii.