Forum Ekoosada
FreeLab się przedstawia - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (http://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: SZUKAM-OFERUJĘ SĄSIEDZTWO, TOWARZYSTWO, WSPÓŁPRACĘ (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: FreeLab się przedstawia (/ekologiczne-freelab-sie-przedstawia-id171)

FreeLab się przedstawia - freelab - 22.06.2012 08:43

Dzień dobry,

Tworzymy w Wolnej Wsi (koło Kluczborka, opolskie) ośrodek technologii alternatywnych. W tej chwili zagospodarowujemy miejsce, ale już startujemy z warsztatami i publikujemy pierwsze wyniki naszych prac.
Misja: zbieranie, weryfikowanie, rozwijanie i propagowanie umiejętności praktycznych dla samoorganizacji społecznej.

Nie mamy osobowości prawnej, nie bierzemy grantów, nie mamy innych źródeł finansowania, niż to, co podarują nam nasi sympatycy.

Zapraszamy wszystkich na naszą stronę: http://freelab.org.pl - i oczywiście do nas, do Wolnej Wsi!

Petros & Natalia

Odp: FreeLab się przedstawia - Robert - 22.06.2012 11:13

Super IDEA !
WIdziałem na stronie www -- bardzo mi się podoba -- takie "niemanie" w praktyce :)))

trzymam kciuki i palce skrzyżowane !

Odp: FreeLab się przedstawia - freelab - 22.06.2012 13:27

Trzymaj, trzymaj. A może też przyjedź i pomóż? :)

Odp: FreeLab się przedstawia - Jacek - 24.06.2012 03:17

Witamy na forum. Wcześniej się nie natkąłem na informację o Waszym projekcie. Wasza inicjatywa - "technologie dla społeczności alternatywnych" jest zbieżna z naszą ideą samowystarczalności. Można będzie współpracować. Prawdopodobnie niebawem Was odwiedzimy :)

Odp: FreeLab się przedstawia - freelab - 24.06.2012 13:37

Zapraszam! Cierpimy na ogólny brak rak do pracy. :-)

RE: FreeLab się przedstawia - loremi - 12.05.2017 13:06

Dzień dobry. Ta strona, której link podaliście w pierwszym poście jest już chyba nieaktualna...

RE: FreeLab się przedstawia - Raptus - 13.05.2017 03:15

O co chodzi z adresem?
Rodzaj pozycjonowania czy coś ?
A możne eksperyment społeczny.

RE: FreeLab się przedstawia - smakiziemi - 13.05.2017 19:16

wygasł pewnie i ktoś podkupił zakłądając jakieś tam takie trelemorele

RE: FreeLab się przedstawia - Jacek - 14.05.2017 12:22

FreeLab istniał tylko chwilę , projekt nieaktualny. Zamykam temat.