Forum Ekoosada
PREZENTACJA PROJEKTU FreeLab Grabówka - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (http://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: SZUKAM-OFERUJĘ SĄSIEDZTWO, TOWARZYSTWO, WSPÓŁPRACĘ (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: PREZENTACJA PROJEKTU FreeLab Grabówka (/ekologiczne-prezentacja-projektu-freelab-grabowka-id231)

PREZENTACJA PROJEKTU FreeLab Grabówka - freelab - 14.10.2012 01:18

Kochani,

Po kilku dramatycznych przygodach wylądowaliśmy na Podkarpaciu. Grabówka, wieloletnie gniazdo Tęczowego Kręgu, zaszczepione FreeLabem, zaczyna wydawać całkiem nowe owoce.
Dzieje się tyle, że, jak w starym dowcipie, nie ma kiedy taczek załadować. A co dopiero na bieżąco pisać.
Zajrzyjcie na freelab.org.pl

P.

Odp: PREZENTACJA PROJEKTU FreeLab Grabówka - Qba - 16.11.2012 01:03

Nie pojawiałem się do tej pory na tym forum, jestem uczestnikiem spotkania w Toporzysku...

Czuję się również uczestnikiem projektu Free Lab, chociaż w tym momencie jestem poza domem. Kolejna inicjatywa organizowana przez Stowarzyszenie Arte Unite, która niebawem się pojawi na tym forum to Projekt Lubliniec.
Najprawdopodobniej Lubliniec i Grabówka będą działały ze sobą we współpracy i tym właśnie chcę się teraz zająć.

RE: PREZENTACJA PROJEKTU FreeLab Grabówka - Qba - 26.08.2018 13:06

Grabówka po swoich "wzlotach i upadkach" została przekierowana przez właściciela chaty na tory artystyczno awangardowe. W tej chwili miejscem opiekuje się Grzegorz "Czubas" Cieślak z Bydgoszczy. 

Wciąż można odwiedzać to miejsce i jest ono otwarte na wszelkie inicjatywy artystyczne lub związane ze sztuką w najszerszym tego słowa znaczeniu.