Forum Ekoosada
Szukam na wynajem - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (http://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: GIEŁDA OFERT: Bezinteresownie / za opiekę (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Szukam na wynajem (/ekologiczne-szukam-na-wynajem-id529)

Szukam na wynajem - Janek59 - 02.02.2015 02:13

Pozdrawiam wszystkich. 

Jestem tu nowy. Ale myślę, że dobrze trafiłem na Wasze forum. Szukam na wynajem 
domu z bali drewnianych, najlepiej stary zaniedbany - do remontu z kawałkiem ziemi. 
Pragnąłbym w nim wybudować piec rakietowy, położyć na ścianach gliniane tynki, 
zbudować koło domu piec chlebowy itp... Uprawiać ekologicznie ziemię na zasadach permakultury, chodować parę kóz, kur zielononóżek, parę owiec, może krówkę, mieć konika ...
Permakulturą interesuję się 5lat i dalej mnie fascynuje. Pragnę uwolnić ciało i duszę od wielkomiejskiego gwaru i "brudnego świata". Kocham zwierzęta i przez całe życie były wokół mnie. Może ktoś z Was zna takie miejsce lub wie gdzie szukać.Interesuje mnie długoterminowa umowa. Wynajem za niewielkie pieniążki lub za opiekę i remont (na początek). Najchętniej to rejony południowej Polski. Pozdrawiam Janek Uśmiech

RE: Szukam na wynajem - Alicja - 04.07.2016 11:29

Witaj Janku. Czy nadal szukasz swojego miesca?

RE: Szukam na wynajem - Aikon67 - 07.07.2016 04:01

Alicjo, odpowiedź na priv. Pzdr Uśmiech

RE: Szukam na wynajem - hankawilk - 08.05.2017 21:11

Szukam właśnie takiego kogoś jak Ty...piec chlebowy, zielononóżki, etc, to wlaśnie to o czym marzę dla mojego piernikowego domku na Podkarpaciu. Wysyłam parę fotek, obejrzyj i odpowiedz jeżeli jeszcze nie znalazłeś przystani.

Pozdrawiam

Hanka