Forum Ekoosada
Szukamy Świadomych - do wspólnego działania - okolice Białej Podlaskiej - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (http://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: SZUKAM-OFERUJĘ SĄSIEDZTWO, TOWARZYSTWO, WSPÓŁPRACĘ (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Szukamy Świadomych - do wspólnego działania - okolice Białej Podlaskiej (/ekologiczne-szukamy-swiadomych-do-wspolnego-dzialania-okolice-bialej-podlaskiej-id604)Szukamy Świadomych - do wspólnego działania - okolice Białej Podlaskiej - Passiflora - 26.12.2015 19:16

Witajcie, pozdrowienia z Pracowni Tańczące Ogrody

Jesteśmy we dwoje, kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy się do tradycyjnej podlaskiej chaty, nieopodal Białej Podlaskiej:)
mapa

My - Łukasz i Magdalena, żyjemy w zgodzie z cyklami natury, realizujemy swoje pasję, jesteśmy autentyczni, każdy dzień jest dla nas codzienną niecodziennością, kochamy przyrodę, blisko nam z lasem, łąką, rzeką, górą - szczerze i szeroko rozwijamy swoje zainteresowania, działamy, pracujemy, jesteśmy.
Niedawno, z marzenia, z potrzeby - zrodził się pomysł stworzenia Pracowni - działalności, która opisuje nasze zainteresowania i profesję - to permakultura, ekonomia współpracy, wydawnictwo, grafika, animacja, reportaże, fotografia, marketing, rzemiosło, duże formy z wikliny, naturalne budownictwo i zielona architektura, świadoma sztuka zmian, inspirowanie się i fascynacja źródłem - potrzeba powrotu do korzeni, antropologia, rdzenne kultury - inspirację sztuką i życiem. Również nowe technologie i popkultura;) Flisactwo, konie, podróżowanie, dźwięk, ruch, tłumaczenia z języka angielskiego i hiszpańskiego, networking:) Od tych wakacji również wspólne marzenie zorganizowania lub współtworzenia własnego festiwalu, zapoczątkowane organizacją kilku warsztatów i imprez.

Jemy wegańsko, dziko, stronimy od alkoholu, praktykujemy jogę, zgłębiamy i bawimy się różnymi technikami medytacyjnymi, wciąż uczymy się i odkrywamy, zaczynamy z grą na instrumentach, tańczymy, śpiewamy!:) Często jesteśmy w Warszawie, Białej Podlasce i Krakowie, organizujemy się żeby odwiedzić Lublin i Białstok. Ważna jest dla nas swoboda i zgoda ze swoim centrum. Jesteśmy otwarci, zaangażowani, prawdziwi, zapraszamy do swojego życia wspaniałe wydarzenia i ludzi:)

Od samego początku obecna jest z nami chęć powitania w naszej przestrzeni większej ilości serc, ciepła, muzyki, życia, ruchu. Myślimy o dwóch osobach które mogłyby, oprócz, nas, zamieszkać w chacie, a w nadchodzącym roku, nawet o społeczności, która znalazłaby razem z nami swoje miejsce na tym terenie:)
Jesteśmy świadomi wyzwań i przeszkód, jakie stawia przed nami życie i jakimi nas doświadcza. Dzięki i za to:) w przyszłości planujemy ruszyć z kampanią crowdfundingową - na wyremontowanie chaty, stodoły, stworzenie przestrzeni warsztatowej dla stałych bywalców i gości:)

Jesteśmy otwarci na współpracę, chętni do wspólnej pracy, tworzenia, bycia razem.
Jeżeli czujesz to, widzisz, masz przeczucie, masz plan, albo nie masz, po prostu jesteś ciekawy- odezwij się, zadzwoń, albo wyślij maila! Przyjedz i się przekonaj. Zrealizuj swój projekt, odpocznij, zmień. Daj szanse przygodzie i zaufaj pięknej wielobarwnej fali! Tak:D


wizytówka

Jesteśmy również na fb - Pracownia tańczące ogrody
W trakcie realizacji jest strona internetowa i portfolio
A tutaj linki do gifów z naszej łąki i gospodarstwa:
gospodarstwo
łąka
i rysunkowa mapa
plan

Dziękujemy! Pozdrawiamy! Do zobaczenia:)


RE: Szukamy Świadomych - do wspólnego działania - okolice Białej Podlaskiej - Estemi - 27.12.2015 09:15

Fajnie :).Właśnie takie życie też mi się marzy. Może będzie okazja się spotkać i pogadać. Wymienić pomysły i doświadczenia. Pozdrawiam :)


RE: Szukamy Świadomych - do wspólnego działania - okolice Białej Podlaskiej - toPestka - 29.04.2016 01:53

Ahoj!

 Czy potrzebujecie wolontariuszy do pomocy?
Wraz z Partnerem poszukujemy miejsc, w których możemy doświadczać życia i pracy we społeczności nastawionej "ekologicznie" - innymi słowy: znudzeni i przybici szarością miasta, z radością podejmiemy się pracy na wiosce, w zamian za jedzenie i nocleg. 
 Jeżeli potrzebujecie rąk do pracy, będziemy radzi za kontakt.

Pozdrawiamy,
Anna i Filip