Forum Ekoosada
Ktoś chętny na przygodę? - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (http://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: SZUKAM-OFERUJĘ SĄSIEDZTWO, TOWARZYSTWO, WSPÓŁPRACĘ (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Ktoś chętny na przygodę? (/ekologiczne-ktos-chetny-na-przygode-id656)Ktoś chętny na przygodę? - Bartek82 - 10.06.2016 12:51

Witam was kochani,
od niedawna śledzę wasze forum i bardzo mi się podoba to co tutaj widzę, gratuluje, oby tak dalej. Mam na imię Bartek i mam 33 lata, jak dotąd nie znalazłem swojego miejsca na ziemi. Ekoosady brzmią wspaniale, niestety nie jestem majętnym człowiekiem i nie mogę sobie pozwolić na kawałek swojej ziemi. Chętnie wybrał bym się na wyprawę z plecakiem w zgodzie z naturą, lub zamieszkał gdzieś pod lasem, na czas letni. Niestety nie mam przyjaciół którzy podzielają moje pasje, a sam chyba nie odważę się wyruszyć w taką przygodę, jestem mieszczuchem który uwielbia czytać i oglądać ciekawostki związane z tym tematem. W dzieciństwie byłem harcerzem, kochałem to. Pora przejść do działania i urzeczywistnić swoje marzenia.
Trochę o mnie. Jestem praktykującym chrześcijaninem, ale nie należę do żadnej religii, obecnie jestem studentem na kierunku automatyka i robotyka, lecz mam wątpliwości czy chce pracować z metalem, kiedyś pracowałem w tartaku i z drewnem dużo przyjemniej się obcowało. Ostatnio nie piję w ogóle, wcześniej okazjonalnie, nie palę, rzadko jem mięso (temat często poruszany na forum :), jestem bardzo pracowity. Do końca czerwca mam sesję, z którą muszę sobie poradzić, później jadę z moją ukochaną rodziną na wakacje, spędzić wspólnie trochę czasu i powygłupiać się ze wspaniałymi siostrzeńcami :))))) jedziemy też wspólnie na 90 urodziny do babci, wiecznie uśmiechnięta kobieta, tylko pozazdrościć i w trzeciej części lipca jestem gotowy ciekawą przygodę.
Ktoś chętny ?