Forum Ekoosada
Szukam towarzystwa myślących "normalnie" - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (http://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: SZUKAM-OFERUJĘ SĄSIEDZTWO, TOWARZYSTWO, WSPÓŁPRACĘ (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Szukam towarzystwa myślących "normalnie" (/ekologiczne-szukam-towarzystwa-myslacych-normalnie-id696)



Szukam towarzystwa myślących "normalnie" - obiezyswiat - 12.01.2017 00:45

Cześć, mam na imię Szymon, mam 25 lat. Jestem ze śląska.
Szukam ludzi, których "nie pochłonęło życie", których kierunkiem nie jest dążenie do posiadania na własność, ale bycia sobą, chcących coś więcej od życia niż tylko konsumpcja. Szukam czegoś, kogoś, miejsca w którym można by kiedyś zamieszkać. Wolny czas często spędzam w lesie, na bezdrożach czy nad zalewem. Mam różne zainteresowania z tym związane, lecz mało z kim można się tym podzielić, porozmawiać.


RE: Szukam towarzystwa myślących "normalnie" - aeeon - 30.07.2017 21:31

Generalnie 21-28 lat to dobry czas na to czym się zajmujesz, bo wtedy tak naprawdę zaczyna rozwijać się jakaś indywidualność w człowieku, więc poszukujesz siebie. W tym wieku też to robiłem, w sumie dalej to robię.

Ja osobiście mam tak, że nawet to co jest gdzieś tam u bardziej rozwinietych ludzi tez mi nie do końca pasuje i nie mogę sobie nigdzie znaleźć miejsca. Czyli cokolwiek by nie było, to nie to, nie to. Jak coś to pisz.


RE: Szukam towarzystwa myślących "normalnie" - Kamila - 15.08.2017 20:14

Zapraszam na spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM oraz Fundacja Ogrody Permakultury zapraszają na V Spotkanie Polskich Alternatywnych Społeczności które odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia 20017 r. w Jabłonce na Podkarpaciu.
Freedome


RE: Szukam towarzystwa myślących "normalnie" - bosowiczka - 06.10.2017 01:26

Hej, ja jestem trochę młodsza od Ciebie ale też postanowiłam swoje życie nieco inaczej ukierunkować. A mam chyba trochę prościej bo z rodzicami stworzyliśmy Stowarzyszenie Warmińskich Chłopów Bosych :) mamy gospodarstwo ekologiczne, wytwarzamy chleb piwo itd jak najprostszymi metodami, ja sama rozkręcam swoją pracownie Garncarska. Można działać i chętnie poznam bo ja również okazuje się nie mam z kim porozmawiać bo większość znajomych wyjechało na studia i ich problemy kręcą się wokół sesji itd, kompletnie zmienione wartości mamy teraz. Poza tym zapraszam też do nas. :)