Forum Ekoosada
Mężczyzna z małym gospodarstwem rolnym szuka towarzyszki do współgospodarzenia - Wersja do druku

+- Forum Ekoosada (http://ekoosada.pl/ekowioska)
+-- Dział: POSZUKIWANIA LUDZI I MIEJSCA (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: SZUKAM-OFERUJĘ SĄSIEDZTWO, TOWARZYSTWO, WSPÓŁPRACĘ (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Mężczyzna z małym gospodarstwem rolnym szuka towarzyszki do współgospodarzenia (/ekologiczne-mezczyzna-z-malym-gospodarstwem-rolnym-szuka-towarzyszki-do-wspolgospodarzenia-id703)Mężczyzna z małym gospodarstwem rolnym szuka towarzyszki do współgospodarzenia - Wini - 28.01.2017 20:11

Od ok 12 lat prowadzę małe  gospodarstwo ekologiczne na pojezierzu Wałeckim, w sąsiedztwie jeziora Liptowskiego. Traktuje to zajęcie jako styl życia. Mam na stanie koniki polskie, owce wrzosówki, kury zielononóżki, pszczoły, PON' y - parę szczeniaków do hodowli, dachowce i psa podwórkowego. Wcześniej nie byłem rolnikiem.
Widzę się w roli samowystarczalnego we wielu aspektach codziennego życia człowieka, żyjącego zgodnie z rytmem natury i z naturą: permakultura, , ziołolecznictwo, zbieractwo. Preferuje stoicka filozofię czynu, która nakazuje wspólną pracę dla wspólnego dobra. Nie jestem wegetarianinem. Mimo to kocham zwierzęta.
Przewiduję, że więcej opowiemy sobie fonicznie lub w rozmowie osobistej z zainteresowaną. Napisz do mnie na , winfriedkrion@gmx.de. Pozdrawiam.
WiniRE: Mężczyzna z małym gospodarstwem rolnym szuka towarzyszki do współgospodarzenia - ankawiktoria108 - 12.08.2017 02:01

cześć,
pisałam do Ciebie z mojego maila ankawiktoria@wp.pl
jestem zainteresowana, bo i tak chcę się wyprowadzić z miejsca gdzie jestem
rodzina bardzo mi utrudnia
jestem lesnikiem, zielarką, pracowałam przy koniach i trochę sieję warzyw na własne potrzeby
jeśli możesz proszę zadzwoń 504690461
ania