Forum Ekoosada

Pełna wersja: ZAPROSZENIE na Sylwester w Lublińcu 2012 / 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W imieniu Stowarzyszenia Arte Unite chcieli byśmy zaprosić wszystkich przyjaciół na trzcinobranie połączone z imprezą sylwestrową.
Można do nas przyjeżdżać już od 20 grudnia, czyli tuż przed "końcem świata" :)
( wg danych astronomicznych 21/12/2012 12:12 )

tel. kontaktowy 783 343 470 Mecenas
516 318 382 Kuba

Prosimy o kontakt przed przyjazdem.

Tradycyjnie przewidujemy wspólną kuchnię, czyli przywozimy wegetariańskie jedzenie, które będziemy mogli razem spożywać. U nas nie ma żadnego cennika, a zbieranie kasy i wspólne przeznaczanie na jakiekolwiek cele odbywa się zupełnie dobrowolnie.
Nie wiemy jaka będzie pogoda, jak również nie wiemy ile osób przyjedzie, w związku z tym dla tych, którzy będą chcieli pomagać przy zbiorze trzciny proponujemy zabranie ze sobą nieprzemakalnych butów ( kalosze / gumofilce ) jak również narzędzi typu sierp abo duży nóż.

Jednak jeśli ktoś nie jest w stanie zdobyć takiego sprzętu, niech to nie będzie przeszkodą. Wspólne spotkanie jest wiele bardziej istotne.

Teren trzcinobrania częściowo jest całkiem suchy, możliwe też że miejsca podmokłe zetnie lód. Są też rejony całkiem zalane wodą.
Materiał, który zbierzemy zostanie użyty do ocieplenia stropów i podłogi w budynku, który obecnie zaczęliśmy przygotowywać do celów mieszkalnych.
Jest to murowana stodoła z dużymi pomieszczeniami, które będą przeznaczone m. in. na organizowanie warsztatów. Budynek ten już niedługo będzie własnością Stowarzyszenia Arte Unite. Zaraz obok jest skończony dom z gliny należący do Andrzeja i to właśnie tam będzie sylwestrowe spotkanie.

-Jest możliwość pozostania na miejscu aż do momentu, kiedy zbierzemy cały potrzebny materiał.
Qba napisał(a):tel. kontaktowy 783 343 470 Mecenas 516 318 382 Kuba

a macie ochotę na dwoje gości i trochę cięcia trzciny w ten weekend 8-9.12.2012?
Generalnie, to będziemy się starali, by cały czas coś się tu działo, ewentualnie mogło dziać. Można dzwonić i się dowiadywać.

Nasza inicjatywa jest raczej na etapie docierania się osób względem poglądów na temat organizowania struktury ( bez hierarchii ) jak i wynikających z tego działań.
Qba napisał(a):Generalnie, to będziemy się starali, by cały czas coś się tu działo, ewentualnie mogło dziać. Można dzwonić i się dowiadywać.

dobra! to ponawiam zapytanie :): czy macie ochotę na gości w ten weekend 29-30.12. ?
Przekierowanie