Forum Ekoosada

Pełna wersja: Spalono dom Henri'emu Schumacherowi :-(
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapodam link

http://forum.gazeta.pl/forum/w,69,14135 ... _.html?s=1

czy ktoś może wie coś więcej niźli napisano w artykule?

Może potrzeba mu rąk do pracy?

może jakaś wspólna wyprawa?
Witam

Wczoraj wysłałem e-mail do Henriego Schumachera z zapytaniem czy trzeba mu rąk do pracy. Jeśli odpisze że 'tak' to pojadę do Hulskiego. A na razie czekam na odpowiedź.
pierniko napisał(a):Wczoraj wysłałem e-mail do Henriego Schumachera z zapytaniem czy trzeba mu rąk do pracy. Jeśli odpisze że 'tak' to pojadę do Hulskiego. A na razie czekam na odpowiedź.

Zrobiłem dokładnie to samo. Jest już kilka chętnych do pomocy (a zaprawionych w budownictwie) rąk.
Pytałem o ich (H&B) przemyślenia i plany (if any).
Szkielet to już tak od marca można by stawiać

Też czekam na odpowiedź.
.
My bylismy u niego na początku wiosny i wtedy jego domek był w początkowej fazie budowy.

Z tego co wiem to Henri nie ma stałego dostępu do netu wiec jesli czegos sie dowiecie i będzie organizowana ( za jego akceptacją ) jakas akcja pomocy w budowie to prosze o podzielenie sie tą informacją tu na forum
Elza napisał(a):... organizowana ( za jego akceptacją ) jakas akcja pomocy w budowie to prosze o podzielenie sie tą informacją tu na forum

To chciało by się powiedzieć "masz pewne jak w banku" (gdyby nie to, że powiedzenie to z gruntu kłamliwe jest)

Zaczyna się robić szum medialny wokół tego zdarzenia.
dziś jest art w wyborczej, i chyba nie uda im się wyciszyć sprawy/śledztwa.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... row_w.html
Strasznie przykra historia. To już drugi dom który spłoną w tym miejscu. Tyle pracy jak krew w piach i ta świadomość, że któryś z sąsiadów to podpalacz. Zawsze gdy na zimę wracam do miasta, pozostaje obawa, czy ktoś mi nie puści z dymem chałupy. Rozsądnie byłoby budować się w parę rodzin by zawsze ktoś pozostawał na miejscu inaczej prędzej czy później rozkradną, rozbiorą na chlewiki lub podpalą. Nie wiele mogę pomóc, ale chętnie rozpropagował bym w śród znajomych akcję pomocy dla tej rodziny. A swoją drogą ciekawe, jak zareagowały władze gminy, wójt, sołtys, mieszkańcy. Pewnie zajęci organizowaniem pomocy. Przecież to im powinno zależeć najbardziej na tym żeby zostali.
tzw gazeta pl, tzw g. wybiórcza ; wręcz oczekiwałem ataku na Polaków . Jacy są ci katolicy to jedno ale tzw pełowców pojawiających się w kościołach dla po-kazu nie brakuje . Może to przypadek, że te antypolskie media tak zaatakowały Polaków/ Katolików , a może reinbow pomyliło im się z antifą, którą chętnie goszczą w agresywnych manifestacjach przeciw polskiemu Rządowi RP . Katolik a tym bardziej wierny słuchacz RM, TV TRwam wg mojej obserwacji byłby ostatnim, a przynajmniej kolejnym po ubywatelach i reszcie z po-d parasola takich szujni jak g. wybiórcza . Ktoś zadawał sobie skąd wzięła się np. g. polska .. Ano miała ona odwodzić Polaków od ostatniego ocalałego medium pro-polskiego pt. Gazeta Polska, która w 2005r była zwalczana do (dokładnie) ostatnich dni przed wyborami parlamentarnymi . Próbowano też ją przejąć, jak już wtedy onety np. . Wtedy właśnie - mimo ich woli- dowiedziałem się od wrogów Polski ( między innymi z w/w tzw gazet- nie dotyczy Gazety Polskiej), że RM i TV Trwam pozwoliły Polakom zdobyć odrobinę prawdy i przejąć władzę od tego ruchu kolaboracyjno-mafijnego o którym dzisiaj dowiaduje się coraz więcej Polaków .
Życie pokazuje że podpalaczami bywali dzieci ( dla adrenaliny lub coś im się wymcknęło z pod kontroli ) a jeszcze częściej pryjaciele ze wschodu lub tacy co biorą cudze i mówią ; bo nikt nie pilnował ( patrz płoseł peło Nitras i to w Sejmie RP) . Po narracji w/w lewackich tzw gazet mam tym bardziej więcej przekonania , że to prowokacja z ich strony .
Przekierowanie