ostatnie wpisy ostatnio w galerii SZUKAJ
Forum Ekoosada - Regulamin forum

BUDUJ POŻYTECZNE TREŚCI: Forum Ekoosada jest miejscem wymiany wiedzy o samowystarczalności. Tutaj WSPÓŁTWORZYSZ TREŚĆ WSPÓLNIE z wieloma innymi osobami. W pewnym sensie solidarnie odpowiadasz za to aby forum było pożytecznym nośnikiem wiedzy i pomocy dla wszystkich. Dlatego proszę, staraj się posługiwać klarownym, ogólnie przyjętym stylem językowym zrozumiałym dla wszystkich oraz pisz zwięźle i konkretnie na temat. W ramach zarejestrowanego konta masz do dyspozycji swoje miejsce w galerii, możesz zainspirować innych wykonanymi przez siebie fotografiami, filmami, nagraniami dźwiękowymi oraz dokumentami, jednak musisz zwracać uwagę na prawa autorskie, odpowiadasz za swoje pliki. Jeśli natomiast chcesz podzielić się z innymi pożytecznym linkiem to zamieść go w naszej Linkowni, lub poproś moderatora lub administratora aby to zrobił.

PRYWATNOŚĆ: Twój email podawany tu przy rejestracji jest znany wyłącznie administracji portalu a hasło jest znane wyłącznie Tobie (jest zaszyfrowane i nieznane nawet administratorowi). Użytkownicy mogą komunikować się między sobą prywatnie poprzez "Prywatne Wiadomości"; administracja portalu nie ma wglądu w treść prywatnych wiadomości. Oczywiście możesz z własnej woli w ustawieniach profilu ujawnić swój adres maila telefon oraz inne dane wszystkim zarejestrowanym użytkownikom tego portalu. Nie zamieszczaj jednak takich danych bezpośrednio w treści publicznych wpisów forumowych gdyż są one indeksowane przez wyszukiwarkę Google i prywatne dane, które w ten sposób opublikujesz będą widoczne w internecie "na zawsze", co skutkuje spamem i innymi niebezpieczeństwami.

REKLAMA. Oczywiście możesz poprzez pożyteczne wpisy i dzielenie się swoją wiedzą sprawić, że zyskasz "markę" a Twoje usługi czy towary będą cenione i znajdą odbiorców wśród użytkowników tego portalu. Tego typu działanie jest dopuszczalne. Natomiast nie ma tu miejsca dla bezmyślnego zamieszczania reklam i linków reklamujących - jeśli Twoją intencją jest pozostawienie tu spamu to Twój email, login i adres IP trafią na ogólnoświatową czarną listę spamerów. Osoby przedsiębiorcze, które robią coś zgodnego z tematyką tego portalu i chciałyby zareklamować się w sposób tradycyjny powinny omówić taką możliwość z administratorem portalu.
Kontakt  współpraca  Wersja bez grafiki  RSS